Perşembe, Mayıs 19, 2022

BASF Türkiye Genel Müdürü Rami Atikoğlu Hayatını Kaybetti

BASF Türkiye Genel Müdürü ve BOSAD Yönetim Kurulu Başkan Vekili Rami Atikoğlu’nun vefatından büyük üzüntü duyduğumuzu belirtmek isteriz. Artkim Grup olarak merhuma Allah’tan rahmet, ailesine, yakınlarına ve sevenlerine başsağlığı dileriz.

Rami Atikoğlu için 17 Ocak saat 14:00’da Pendik Teknopark içindeki BASF İnovasyon Merkezi’nde tören düzenlenecektir. Merhumun cenaze töreni ise ailesinin katılacağı şekilde 18 Ocak Salı günü İskenderun’da gerçekleşecektir.

Çiçek göndermek isteyenler TEV’e bağış yapabilir; bağış çelenklerini BASF İnovasyon Merkezine gönderebilirler.

BASF Türkiye Genel Müdürü Rami Atikoğlu

BASF Türkiye Genel Müdürü Rami Atikoğlu kimdir?

Rami Atikoğlu, 1968 yılında İskenderun’da doğdu. 1990 yılında Orta Doğu Teknik Üniversitesi Kimya Bölümü’nden mezun oldu.

Atikoğlu, kariyerine Akzo Nobel Otomotiv OEM Boyaları Bölümü’nde Ar-Ge Müdürü olarak başladı. 2004 yılında Otomotiv OEM Boyaları Satış Müdürü olarak çalışmaya başladığı BASF’de ülke müdürlüğü dahil çeşitli pozisyonlarda görev aldı.

Ocak 2016’da Türkiye ve Azerbaycan’dan sorumlu Satış Direktörü olarak atanan Atikoğlu, 1 Nisan 2018 tarihinden itibaren, Satış Direktörlüğü sorumluluğuna ek olarak, BASF Türk Genel Müdürü olarak görev yapıyor. Rami Atikoğlu, Türkçe, İngilizce ve Arapça bilmektedir. Evli ve bir kız çocuğu babasıdır.

taziye

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

11,034TakipçilerTakip Et
708TakipçilerTakip Et
1,500AbonelerAbone

Öne çıkan haberler