Bayer Tüketici Sağlığı’na Yeni Atama

30 Ekim 2020
Bayer Tüketici Sağlığı’nda Ekim ayı içerisinde 2 önemli global atama gerçekleşti. Ülke Platform Departmanı’nda IT İş Ortağı – Tüketici Sağlığı görevinde çalışmakta olan Burak Yardım, 1 Ekim itibariyle Tüketici Sağlığı Bölümü Gelişmekte Olan Pazarlar Bölgesinde Dijital Dönüşüm Lideri görevine başlarken Bayer Tüketici Sağlığı Bölümü’nde İş Geliştirme Müdürü olarak çalışan Emre Şener Bayer Tüketici Sağlığı Global Ürün Tedarik Proje Yönetimi Bölümü‘ne Gıda Takviyeleri ve Sindirim Sağlığı Kategori Lideri olarak atandı.

 

Bayer Burak Yardım

Bayer Burak Yardım

Bayer Türkiye Ülke Platform’una bağlı olarak Tüketici Sağlığı divizyonu IT İş Ortağı olarak çalışmakta olan Burak Yardım, 1 Ekim 2020 tarihinden itibaren Tüketici Sağlığı Gelişmekte Olan Pazarlar Bölgesi Dijital Dönüşüm Lideri görevine getirilmiştir. Marmara Üniversitesi İşletme Enformatiği Bölümü’nden mezun olan Yardım, ardından Bahçeşehir Üniversitesi‘nde Yönetim Bilişim Sistemleri üzerine yüksek lisans yaptı. Uzmanlık alanında edindiği tecrübelerden sonra 2015 yılından bu yana Bayer ailesi için çalışıyor.

Emre Şener

Emre Şener

 

BayerTüketici Sağlığı Bölümü’nde İş Geliştirme Müdürü olarak çalışan Emre Şener, 1 Ekim 2020 tarihinden itibaren BayerTüketici Sağlığı Global Ürün Tedarik Proje Yönetimi Bölümü‘ne Gıda Takviyeleri ve Sindirim Sağlığı Kategori Lideri olarak görevine Basel’den devam edecektir. Uludağ Üniversitesi’nde Endüstri Mühendisliği Bölümü’nden mezun olan Şener, daha sonra Galatasaray Üniversitesi’nde İşletme üzerine yüksek lisans eğitimi aldı. Sektörde edindiği tecrübelerden sonra 2014 yılından beri Bayer Tüketici Sağlığı ekibinde çalışıyor.