Baykon BX07M Terminal ile Endüstriyel Mobil Tartım Uygulamaları

23 Şubat 2021

Baykon BX07M, mobil tartım uygulamaları için tasarlanmış, Windows CE tabanlı, IP65 koruma sınıfına sahip, paslanmaz çelik kutulu bir endüstriyel terminaldir. Analog veya dijital yük hücreli tartım platformları/kantarları ile kablosuz haberleşme özelliği, endüstriyel mobil tartım uygulamalarında çok büyük bir esneklik sağlar.

Baykon BX07M terminalinin standart etiketleme ve veri toplama yazılımı ile kullanıcıya özel tartım menüsü tasarlanabilir ve barkot seçenekli etiket basılabilir. Tartım işlemi bilgileri renkli, 7” dokunmatik ekran üzerinden, kablosuz barkod okuyucu ve harici PC klavye ile kolayca girilebilir. Fiş ve etiket yazıcıları, barkod okuyucu ve harici gösterge gibi çevre birimleri doğrudan Baykon BX07M terminaline bağlanabilir.

turkchem tv

Baykon BX07M terminaline kaydedilen tartım kayıtları, Web Service ile doğrudan SQL sunucuya aktarılabilir. Ayrıca, USB belleğe ya da Data Editör yazılımı ile bir PC’ye ya da USB belleğe Excel dosya olarak aktarılabilir. Batarya ile beslenen yük hücreleri veya kantarlar için batarya şarj durumu Baykon BX07M terminalinin ekranında gösterilir. Kantarın programlanan bir süre boyunca kullanılmaması durumunda, Baykon BX07M terminal yük hücrelerini besleyen bataryayı otomatik olarak kapatarak, maksimum batarya ömrü sağlar.

Yük Hücresi ile Kablosuz Bağlantı

• Analog veya dijital yük hücrelerine veya kantarlara kablosuz bağlantı.
• Batarya ile çalışan yük hücreleri için batarya şarj göstergesi ve otomatik uyku modu.

baykon

Esnek Tartım Operasyonu

• Kullanıcı tarafından tanımlanabilen Tartım Menüsü, Etiket ve Rapor.

• Seri ve üst üste tartım modları ve toplam etiketi.

• Çevre birimleri; Barkod/RFID Okuyucular, Yazıcı, Harici gösterge, USB Flash.

Güçlü Veri Entegrasyonu

• Web Servis ile SQL sunucuya doğrudan anlık veri aktarımı.
• Data Editör yazılımı ile PC’ye Excel dosya transferi
• USB belleğe Excel dosya transferi.

 

Seçil Durmuş

Pazarlama Müdürü
Baykon Endüstriyel Kontrol Sistemleri