Pazartesi, Ağustos 15, 2022

BU Endüstriyel Kimya Tekstil Otomotiv San. Tic. A.Ş.

Poliüretan sektörünün ülkemizdeki kuruluşu, gelişimi ve ihtiyaçları doğrultusunda, ana faaliyet konusu poliüretan ve plastikler için yardımcı ürünler ve katkıların üretimi olan firmamız 2006 yılında kurulmuştur.

Daha sonra, adım adım gelişen sektörler ve genişleyen piyasaların talepleri doğrultusunda, çalışma alanlarımızı, üretim temelinde çeşitlendirerek bir derece daha üst seviyeye çıkararak, 2019 yılı itibarı ile poliüretan başta olmak üzere hammadde sistemleri üretimine başlamış bulunmaktayız.

Otomotiv sektörüne yönelik tamamen yerli olarak ürettiğimiz; otomotiv yedek parça üretimine yönelik tamamen kendi Know-Howları’mız ile formüle edilen, INTEGRAL, FLEXIBLE ve RIGID POLYURETHANE SYSTEM HOUSE’ LAR.

Otomotiv yan sanayii ve özellikle araç iç aksesuarları ile filtre üretiminde kullanılan poliüretan sistemlerimiz 2019 yılı itibarı ile yurt içi markete sunulmuş ve müşterilerimizin büyük teveccühleri ile en kısa sürede uluslararası marketlere de açılmak için bizlere destek ve cesaret vermiştir.

Yeni olarak BUPOL® flexible poliüretan sistem. BUCOLL® markalı poliüretan renklendirici Masterbatch’ler.

BUSİL® markalı poliüretan sistemler için su ve solvent bazlı kalıp ayırıcı ve silikonlar.

BUSOL® ve BUTIN® markalı temizleme sıvıları,

Ticari oalarak; Metilen Klorür ve DMF gibi tüketim solventleri.BU Endüstriyel Kimya

Bayraktar Yılmaz
Bayraktar Yılmaz
Kurucu- Genel Koordinatör
BU Endüstriyel Kimya Tekstil Otomotiv San. Tic. A.Ş.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

BÖLÜM SPONSORU

11,034TakipçilerTakip Et
736TakipçilerTakip Et
1,500AboneAbone Ol