BYK, 21 Nisan’da Büyük Bir Dijital Etkinlik Düzenleyecek

31 Mart 2021

BYK, büyük bir dijital etkinliğe hazırlanıyor. Önde gelen özel kimyasal tedarikçilerinden biri olan BYK, 21 Nisan 2021’de çeşitli çevrimiçi formatlarla katkı maddeleri ve kaplamaların geleceğine bakıyor.

Diğerlerinin yanı sıra, programda BYK üst yönetimi tarafından ilginç tartışmalar ve sunumlar yer alacak. Katılımcılar arasında CEO Dr. Tammo Boinowitz, CTO Dr. Jörg Hinnerwisch, Kaplama Katkıları İş Kolu Müdürü Dr. Stefan Mössmer ve Son Kullanım ve Düzenleme bölümlerinden birçok katkı uzmanı yer alacak.

Yarım günlük etkinlik sırasında üç konu alanına özel önem verilecektir. Etkinlik, “BYK’nın daha çevre dostu kaplamalara katkısı” ile başlıyor ve ardından ” Mevzuat ortamı aracılığıyla yol haritası”  geliyor. Etkinlik, “Kaplamalar ve mürekkepler için küresel teknoloji trendleri” hakkındaki bilgilerle sona erecek.

BYK

Buradaki odak noktası, biyosit içermeyen üç yeni ıslatıcı ve dağıtıcı katkı maddesi olacak: DISPERBYK-BF serisi. DISPERBYK-190 BF, sulu baskı mürekkepleri, kaplamalar ve yapıştırıcılar için VOC ve solvent içermeyen bir katkı maddesidir. DISPERBYK-199 BF, aynı şekilde VOC ve solvent içermez ve sulu kaplamalar, yapıştırıcılar, pigment konsantreleri ve organik ve inorganik pigmentleri stabilize etmek için bakım ürünleri için son derece uygundur. DISPERBYK-2015 BF ayrıca çok geniş tabanlı bir uygulama profiline sahiptir (bağlayıcısız pigment konsantreleri için sulu kaplamalar, baskı mürekkepleri, yapıştırıcılar, bakım ürünleri).

BYK Küresel Pazarlama ve Satış Hizmetleri Müdürü Dr. Anette Brüne “Bu Canlı Etkinlik sektörde benzersizdir ve her şeyden önce dünyanın her yerinden kaplama ve boya imalatçılarını hedeflemektedir. Bu etkinlikten müşterilerimizin birçoğunun ve yan sanayilerden formülatörlerin büyük bir bilgi ve heyecan duyacağına inanıyorum, ”diye açıklıyor.

Bu sanal etkinlikte yer kazanmak için herkes live.byk.com üzerinden ücretsiz olarak kayıt olabilir. Bunun yanı sıra, 21 Nisan 2021 tarihinde ajandası uygun olmayanlar için de tüm sunumlar ve tartışma turları kayıt altına alınacak ve istek üzerine kullanıma sunulacak. Bu açıdan da, live.byk.com üzerinden kayıt yaptırmak mantıklı olacaktır.