Cumartesi, Eylül 25, 2021

ChemSupplier “Kimya Sektöründe Tedarik Yönetimi Sanal Zirvesi” ilk günü 3000’in Üzerinde Rekor Katılım ile Tamamladı!

Artkim organizatörlüğünde ChemSupplier “Kimya Sektöründe Tedarik Yönetimi Sanal Zirvesi” 8- 12 Haziran 2021 tarihleri arasında, kimyasal tedarikçileri ve lojistik hizmeti veren firmaları, üreticiler ile sanal platformda bir araya getirmeye devam ediyor.

Kimya Sektörünün Lider İsimleri Chemsupplier Sanal Zirve Programının Birinci Gününde Bir Araya Geldi!

Zirve programının 8 Haziran’da geçekleşen ilk günü European Association of Chemical Distributors (FECC) Başkanı Neville Prior ve İstanbul Kimyevi Maddeler ve Mamulleri İhracatçıları Birliği (İKMİB) Yönetim Kurulu Başkanı Adil Pelister açılış özel konuşmaları ile başladı.

Zirvenin birinci gün, ilk oturumunda, DYO İnşaat Boyaları Teknik Fabrika Direktörü Hasan Şerefhan moderatörlüğünde bir araya gelerek; Organik Kimya Ticari Başkan Yardımcısı Deniz Yıldırım, Akkim Kimya Genel Müdürü Onur Kipri, BASF Türk Genel Müdürü ve Türkiye / Azerbaycan Ülke Grubu Başkanı Rami Atikoğlu ve Polisan Kimya Genel Müdürü Selçuk Denizligil Türkiye’de ve Dünyada Hammadde Üretiminde Yaşanan Gelişmeler” konusunu ele aldı.

Günün ikinci oturumda ise; Kıdemli Yönetim Danışmanı Necati Hakoğlu moderatörlüğünde; Univar Solutions Türkiye Genel Müdürü ve EMEA Kauçuk ve Plastik Yöneticisi Erhan Tutunan, Brenntag Kimya Tic. Ltd. Şti. Türkiye ve Orta Doğu Başkanı Ferda Efe, DYO Boya Fabrikaları Satınalma Direktörü Özlem Düzyatan ve Evyap Satınalma Direktörü Süleyman GökdemirHammadde Tedarik Yönetimindeki Gelişmeler”i değerlendirmek üzere bir araya geldi.

ChemSupplier “Kimya Sektöründe Tedarik Yönetimi Sanal Zirvesi” ilk gününü yoğun ilgi ve katılım ile tamamladı. Zirve zengin program içeriği ile 9 Haziran tarihinde de vizyoner konuşmacıların katılımıyla ‘’Sektörel 2020 Yılı Değerlendirmeleri ve 2021 Yılından Beklentiler’’, ‘’Tedarikte Lojistik Yönetimindeki Gelişmeler’’ ve ‘’Pandemi Sonrası Tedarik Süreçleri Nasıl Yönetilmeli’’ konu başlıklarıyla sektördeki gelişmeleri ve sorunları değerlendirmeye, çözüm önerilerini müzakere etmeye devam edecek.