ChemSupplier “Kimya Sektöründe Tedarik Yönetimi Sanal Zirvesi” Kimya Tedarikçilerini ve Müşterilerini Bir Araya Getiriyor

02 Haziran 2021

Artkim organizatörlüğünde ChemSupplier “Kimya Sektöründe Tedarik Yönetimi Sanal Zirvesi” 8- 12 Haziran 2021 tarihleri arasında, kimyasal tedarikçileri ve lojistik hizmeti veren firmaları, üreticiler ile sanal platformda bir araya getiriyor.

ChemSupplier, kimya ve lojistik sektörlerinde yeni iş birlikteliklerinin temellerinin atılacağı ve sektör değerlendirmelerinin yapılacağı panel oturumlarına ev sahipliği yapacak. Çok kapsamlı tasarlanan sanal platformu ise katılımcılar ve ziyaretçiler için etkin bir iletişim şansı sunuyor.

 

ChemSupplier Sizleri Sanal Platformda Binlerce Kişiye Ulaştıracak

Zirve kapsamında 2 gün boyunca canlı panel oturumları gerçekleşecek. Pandemi sürecinde kimya sektörünün değerlendirilmesi ve 2021 yılından beklentilerin yer alacağı panelde kimyasal hammadde tedarik yönetimindeki ve kimyasal lojistik yönetimindeki gelişmeler sektörün önde gelen firmalarından vizyoner konuşmacılar eşliğinde masaya yatırılacak.

Artkim Group CEO’su Cengiz Yaman, “Amacımız yaşanan hammadde, lojistik ve tedarik yönetimi ile ilgili sorunların hem tedarikçi hem de alıcı gözüyle canlı oturumlarda değerlendirilip, çözüm önerilerinin müzakere edileceği bir platform yaratmaktır. Aynı zamanda 5 gün boyunca yeni bağlantılar kurup mevcut ve potansiyel müşterileriniz ile bir araya gelebileceğiniz dijital stant alanları ile sektörümüzü buluşturacağız.

Zirvemizde 12 sponsor firma, 50’nin üzerinde dijital stantlı katılımcı firma ve 8 destekleyen kurum (Boya Sanayicileri Derneği, European Association of Chemical Distributors, İstanbul Kimyevi Maddeler ve Mamulleri İhracatçıları Birliği, Kocaeli Sanayi Odası, Kozmetik ve Temizlik Ürünleri Sanayicileri Derneği, Türk Plastik Sanayicileri Araştırma Geliştirme ve Eğitim Vakfı, Türkiye Kimya Petrol Lastik ve Plastik Sanayii İşverenleri Sendikası, Türkiye Kimya Derneği) yer alıyor.” şeklinde konuştu.

Katılımcı firmalar sanal stantlarında 5 gün boyunca yeni iş bağlantıları kurup, mevcut ve potansiyel müşterileri ile bir araya gelecek ve iş ağını genişletme şansı bulacak. Sanal Fuar Platformu ise 30 Ağustos tarihine kadar da açık olacak.

Kimya Sektörünün Lider İsimleri Chemsupplier Sanal Zirve Programında Bir Araya Geliyor

Zirve programı, 8 Haziran’da European Association of Chemical Distributors (FECC) Başkanı Neville Prior ve İstanbul Kimyevi Maddeler ve Mamulleri İhracatçıları Birliği (İKMİB) Yönetim Kurulu Başkanı Adil Pelister’in yapacağı açılış özel konuşmaları ile başlayacak.

8 Haziran’da panel oturumlarında ilk olarak, DYO İnşaat Boyaları Teknik Fabrika Direktörü Hasan Şerefhan moderatörlüğünde bir araya gelecek olan; Organik Kimya Ticari Başkan Yardımcısı Deniz Yıldırım, Akkim Kimya Genel Müdürü Onur Kipri, BASF Türk Genel Müdürü ve Türkiye / Azerbaycan Ülke Grubu Başkanı Rami Atikoğlu ve Polisan Kimya Genel Müdürü Selçuk Denizligil Türkiye’de ve Dünyada Hammadde Üretiminde Yaşanan Gelişmeler” konusunu ele alacaklar.

Günün ikinci oturumda ise; Kıdemli Yönetim Danışmanı Necati Hakoğlu moderatörlüğünde; Univar Solutions Türkiye Genel Müdürü ve EMEA Kauçuk ve Plastik Yöneticisi Erhan Tutunan, Brenntag Kimya Tic. Ltd. Şti. Türkiye ve Orta Doğu Başkanı Ferda Efe, DYO Boya Fabrikaları Satınalma Direktörü Özlem Düzyatan ve Evyap Satınalma Direktörü Süleyman GökdemirHammadde Tedarik Yönetimindeki Gelişmeler”i değerlendirmek üzere bir araya gelecekler.

9 Haziran’da zirvenin ikinci günü; Boya Sanayicileri Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Akın Akçalı, Kompozit Sanayicileri Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Barış Pakiş ve PAGEV Yönetim Kurulu Başkanı / TOBB Plastik, Kauçuk ve Kompozit Sanayi Meclisi Başkanı Yavuz Eroğlu’nun “Sektörel 2020 Yılı Değerlendirmeleri ve 2021 Yılından Beklentiler” konulu konuşmaları ile başlayacak.

 

ChemSupplier Sanal Zirvesi ikinci günün ilk panel oturumunda; tedarik süreçlerinin en önemli ayağı olan lojistik alanında lider firmalardan yetkilileri buluşturacak. “Tedarikte Lojistik Yönetimindeki Gelişmeler”in tartışılacağı, moderatörlüğünü Poliport Kimya San. ve Tic. A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Kenan Selçuk’un yürüteceği panel oturumunda Alışan Lojistik Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Damla Alışan, Hoyer Group Ülke Müdürü Ekin Tırman ve Dinçer Lojistik Depolama Çözümleri Direktörü Ufuk Toptaş görüşlerini aktarma üzere konuşmacı olacak.

Zirve programının son oturumu kapsamında ise “Pandemi Sonrası Tedarik Süreçleri Nasıl Yönetilmeli?” konu başlığı ile Polisan Kimya Genel Müdürü Selçuk Denizligil moderatörlüğünde, Koruma A.Ş. Genel Müdürü & PLAT Derneği Yönetim Kurulu Başkanı M. İmer Özer, Veser Kimya İş Geliştirme Direktörü Hakan Küçükşenlik, Latro Kimya Kurucusu Haluk Can Hür ve BASF Türk Satınalma ve İdari İşler Müdürü Tuğşat Güler ile sorulara yanıtlar aranacak ve yeni yaklaşımlar tartışılıp, gelecek süreçler konusunda ip uçları verilecek.

Sektördeki gelişmelerin ve sorunlarının değerlendirilip, çözüm önerilerinin müzakere edileceği zengin program içeriği ile dikkat çeken ChemSupplier Sanal Zirvesi sektöre yeni açılımlar kazandıracak.

Ziyaretçi kaydı için tıklayınız.

Zirve Programı’na detaylı bir şekilde aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz:

http://www.chemsuppliervirtual.com/ChemSupplier_Zirve_Programi.pdf

Katılım ve sponsorluk hakkında bilgi almak için Demet Sarıkaş (demet.sarikas@artkim.com.tr) ile iletişime geçebilirsiniz.