Cumartesi, Eylül 25, 2021

ChemSupplier “Kimya Sektöründe Tedarik Yönetimi Sanal Zirvesi” Sektörün Yoğun İlgisiyle Son Buldu

Artkim ve Chem Media organizatörlüğünde Turkchem TV stüdyolarından canlı yayınlanan ChemSupplier “Kimya Sektöründe Tedarik Yönetimi Sanal Zirvesi” panel oturumları sektörün lider isimlerini bir araya getirdi. Mayıs ayını ihracat rekoruyla tamamlayan kimya sektörünün lider firmalarından temsilciler iki gün boyunca tedarik zincirindeki sorunlara dair çözüm önerilerini ve değerlendirmelerini panel oturumunda izleyiciler ile paylaştılar.

Toplamda 5319 rekor katılım sağlanan zirvenin son gününde de sektör profesyonelleri tarafından yoğun ilgiyle takip edildi.

 

Liderler ChemSupplier Sanal Zirvesi’nin İkinci Gününde de Sektöre Işık Tutacak Bilgiler Paylaştı

9 Haziran’da zirvenin ikinci günü; Boya Sanayicileri Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Akın Akçalı, Kompozit Sanayicileri Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Barış Pakiş ve PAGEV Yönetim Kurulu Başkanı / TOBB Plastik, Kauçuk ve Kompozit Sanayi Meclisi Başkanı Yavuz Eroğlu’nun “Sektörel 2020 Yılı Değerlendirmeleri ve 2021 Yılından Beklentiler” konulu konuşmaları ile başladı.

ChemSupplier Sanal Zirvesi, ikinci gününün ilk panel oturumunda; tedarik süreçlerinin en önemli ayağı olan lojistik alanındaki lider firmalarından katılan yetkilileri bir araya getirdi. “Tedarikte Lojistik Yönetimindeki Gelişmeler”in tartışıldığı, moderatörlüğünü Poliport Kimya San. ve Tic. A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Kenan Selçuk’un yürüttüğü panel oturumunda Alışan Lojistik Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Damla Alışan, Hoyer Group Ülke Müdürü Ekin Tırman ve Dinçer Lojistik Depolama Çözümleri Direktörü Ufuk Toptaş konuşmalarını gerçekleştirdi.

Zirve programının son oturumunda “Pandemi Sonrası Tedarik Süreçleri Nasıl Yönetilmeli?” konu başlığı altında Polisan Kimya Genel Müdürü Selçuk Denizligil moderatörlüğünde, Koruma A.Ş. Genel Müdürü & PLAT Derneği Yönetim Kurulu Başkanı M. İmer Özer, Veser Kimya İş Geliştirme Direktörü Hakan Küçükşenlik, Latro Kimya Kurucusu Haluk Can Hür ve BASF Türk Satınalma ve İdari İşler Müdürü Tuğşat Güler değerli görüşlerini dile getirdiler, soruları yanıtlayarak gelecek süreçler konusunda ip uçları verdiler.

ChemSupplier Sanal Zirvesi canlı dijital stand alanları ve 3 ay boyunca erişime açık kalacak sanal platformlar ile kimyasal tedarikçiler ve lojistik hizmeti veren firmaları, müşterileri ile buluşturmaya devam edecek.

Dijital stand alanlarını ziyaret etmek için www.chemsuppliervirtual.com adresinden giriş yapabilirsiniz.
Sanal Zirve oturumlarını Turkchem TV YouTube kanalını ziyaret ederek tekrar izleyebilirsiniz.