Pazartesi, Temmuz 22, 2024

Datacolor yeni yazılım güncellemelerini duyurdu

Datacolor, son teknoloji renk formülasyonu ve yazılım portföyünü geliştirmeye devam ediyor.

Renk yönetimi çözümlerinde önde gelen global şirketlerden olan Datacolor, Colibri® desteğinin entegrasyonu ve renk eşleştirme/kalite kontrol (QC) araçlarındaki geliştirmeler de dahil olmak üzere önemli yazılım portföyü güncellemeleri yayınladı.

Datacolor yeni yazılım güncellemelerini duyurdu

Datacolor Başkanı ve CEO’su Albert Busch, “Geçtiğimiz mayıs ayında matchmycolor ve Colibri yazılım çözümlerinin satın alınmasından bu yana, ekiplerimiz son teknoloji renk formülasyonu/yönetimine ilişkin yazılım ve hizmetlerimizi uyumlu hale getirmek ve geliştirmek amacıyla durmaksızın çalıştı.

Amacımız, çeşitli sektörlerdeki müşterilerin iş akışlarına tam olarak entegre edilebilen en son teknolojilerinden yararlanarak kullanımı kolay çözümler sunmak. Sonuç olarak, sürekli olarak geliştirmeye kararlı olduğumuz bir dizi yazılım yükseltmesi (software upgrade) ve yeni destek hizmetleri elde ettik” açıklamasını yaptı.

Datacolor CTO’su Yazid Tohme ise “Yükseltme sürecini de ek eğitim gerektirmeyecek ve veri kaybını önleyecek şekilde kolaylaştırdık. Aynı zamanda, daha fazla değer katmak ve kullanım kolaylığını artırmak için cloud özelliklerinin, analitiklerin ve entegrasyon hizmetlerinin kullanımını genişletiyoruz” diye konuştu.

Colibri iş akışı yazılımının en son sürümü (sürüm 24.1) artırılmış güvenlik, geliştirilmiş talimat düzeltme ve performans geliştirmeleri dahil olmak üzere birçok yeni özellik içeriyor. Datacolor ayrıca hız ve güvenliği artırmak için Match pigment, Match Textile ve Tools QC yazılım çözümlerini de yükseltiyor.

Kaynak

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

BÖLÜM SPONSORU

Öne çıkan haberler