Cumartesi, Haziran 22, 2024

DemirDöküm, enerji tasarrufu sağlayan ısı pompalarını tanıttı

DemirDöküm, Türkiye İnşaat Malzemesi Sanayicileri Derneği (Türkiye İMSAD) tarafından organize edilen Binalarda Enerji Verimliliği ve Yenilenebilir Enerji Çalışma Grubu Toplantısı’nda çevre dostu ve enerji tasarrufu özellikleriyle öne çıkan ısı pompalarının özelliklerini paylaştı.

Türkiye İMSAD tarafından edilen “Binalarda Enerji Verimliliği ve Yenilenebilir Enerji Çalışma Grubu Toplantısı” düzenlendi. Toplantıda DemirDöküm’ün Teknik Destek ve Eğitim Departmanı tarafından sunum gerçekleştirildi. Sunumda enerji dönüşümünde öne çıkan ısı pompalarının hayatımızdaki yeri, çalışma prensibi, türleri ve uygulama alanları hakkında bilgiler verildi.

DemirDöküm, enerji tasarrufu sağlayan ısı pompalarını tanıttı

Aynı zamanda düzenlenen toplantıda ısı pompasının Dünya’daki gelişimini ve Avrupa’daki pazar durumu da aktarıldı. Bu teknolojinin sunduğu avantajların yanı sıra ısı pompalarının doğalgazlı ürünlere kıyasla enerji tüketimi örnekleri de paylaşıldı.

Düzenlenen toplantıda DemirDöküm yöneticileri, ısı pompalarının gelişimini ve gelecekteki konumunu 8 farklı başlıkta aktardı ve toplantı sonunda katılımcıların merak ettiği konuları, teknolojik gelişmeleri ve yenilenebilir enerji alanındaki gelişmeleri detaylıca ele aldı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

BÖLÜM SPONSORU

Öne çıkan haberler