Deri Mitokondri Terapisinde Çığır Açan Ürün ile Tanışın

10 Aralık 2020

Mitokondri, hücrelerimizin etkili bir şekilde çalışması için ihtiyaç duyduğu enerjiyi üretir. Bu hücresel süreç aynı zamanda zamanla biriken serbest radikallere neden olur. Bu hasarı gidermek için vücudumuz, yıkıcı serbest radikalleri etkisiz hale getiren doğal bir antioksidan olan koenzim Q10’u sentezler.

Yaşlandıkça, mitokondri tarafından da o kadar fazla hasar birikir ve doğal olarak aktiviteleri yavaşlar. Aynı şekilde koenzim Q10 sentezi azalır. CoQ10, yaşlanmaya karşı mücadelede çok etkindir. Ancak tam potansiyelinden mitokondriden uygun olarak alındığında faydalanılabilir.

turkchem tv

Infinitec kısa süre önce Trojan Q10’u piyasaya sürdü. Trojan Q10, fibroblast mitokondriye karşı çift modlu, son derece kusursuz bir hedefleme yeteneği sergiler: Önce fibroblast reseptörlerini hedefler ve sitozollerinde içselleştirildikten sonra mitokondriyi hedef alır.

deri mitokondri

Daha sonra Q10, mitokondriye salınır. Trojan teknolojisi ile Infinitec diğerlerinin durduğu yerden başlar. Trojan Q10, mitokondriya uygun olarak Q10’un etkili bir şekilde gönderilmesiyle, geleneksel tedavilerde Q10’un kullanılmayan özelliklerini açığa çıkarır; Q10 artık mitokondri solunumuna, yani enerji üretimine katılabilir ve mitokondriyal ROS’u (Reaktif Oksijen Türleri) nötralize edebilir.

Q10’un ustalaştığı sadece bu iki etkiyle, Q10 bazlı bir tedavi, kısa sürede ve çok düşük bir Q10 dozuyla beklenmedik kırışıklık karşıtı etki sağlayabilir.

Trojan Q10, ECM protein sentezi, fibroblast dönüşümü vb. gibi kırışıklıklarla ilgili hücresel süreçleri hızlandırmanın yanı sıra mROS hasarını en aza indirerek cildin sıkılığını ve elastikiyetini artırır.

Trojan Q10, yaşlanmanın çeşitli belirtilerini düzeltir; Optimal mitokondriyal aktiviteyi yenileyerek hücre enerjisindeki düşüşle mücadele eder, reaktif oksijen türlerini (ROS) nötralize eder ve ECM protein sentezini artırır. Cilt, artan elastikiyet ve sıkılıkla gençleşmiş görünür.

mitokondri

Trojan Q10, mitokondrinin yeniden gelişmesi için mükemmel bir dosttur.

“Her hakkı saklıdır. Infinitec Activos S.L.’nin yazılı izni olmadan, korunan materyalin tamamen veya kısmen çoğaltılması yasaktır. Trojan®
teknolojisi, Infinitec Activos S.L.’nin uluslararası tescilli ticari markasıdır”.