Cumartesi, Haziran 22, 2024

DKSH, Colourscapes ile Özel Distribütörlük Anlaşması İmzaladı

DKSH, Colourscapes ile imzaladığı özel distribütörlük anlaşmasıyla özel kimyasallar ve bileşenlerin dağıtımındaki konumunu güçlendirmeyi hedefliyor.

Özel kimyasallar ve bileşenlerin lider distribütörlerinden olan DKSH Business Unit Performance Materials, Colourscapes’in Avusturya, Almanya, Polonya ve İsviçre’deki pigment portföyü için iş geliştirme, pazarlama, satış, dağıtım, lojistik ve müşteri yönetim hizmetleri sağlayacak. Anlaşma öncesi mevcut ortaklık istisnalarının bir bölümü bu süreçte de uygulanmaya devam edecek.

Colourscapes, kaplama, plastik ve mürekkep gibi geniş bir uygulama yelpazesi için yüksek teknik standartları ve yüksek saflık gereksinimlerini karşılayan organik pigmentler sunarak müşterilerin ilgili düzenlemelere uymasını sağlıyor.

DKSH, Colourscapes ile Özel Distribütörlük Anlaşması İmzaladı

Colourscapes CEO’su Phillip Myles, “Ürün yelpazemizi Avrupa pazarının gereksinimlerini karşılayacak şekilde geliştirmek için uzun yıllar harcadık. DKSH gibi profesyonel bir teknik distribütörle ortaklık yapmaktan memnuniyet duyuyoruz. Birlikte müşterilerimize güvenilir ve sürdürülebilir tedarik gibi önemli avantajlar sunabiliriz” dedi.

DKSH Avrupa Özel Kimyasallar Endüstrisi Direktörü Sylvain Atger ise “Colourscapes ile Avusturya, Almanya, Polonya ve İsviçre’yi kapsayan bir distribütörlük anlaşması imzalamaktan büyük memnuniyet duyuyoruz. Colourscapes’in ürün yelpazesi, yenilikçi pigmentlerden oluşan mevcut ürün portföyümüzü mükemmel bir şekilde tamamlıyor” açıklamasını yaptı.

Kaynak

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

BÖLÜM SPONSORU

Öne çıkan haberler