DOMO Ev Aletleri Portföyüne Yeni UL Sarı Kart Sertifikalı Çözüm Eklendi

25 Haziran 2021

Yakın zamanda DOMO Chemicals’a, Mabix S.r.l. şirketi için geliştirdiği kanıtlanmış çözümlerinden biri olan ve ev aletleri üretiminde kullanılan DOMAMID® FR 6GT2010V0E için yeni bir UL sarı kartı verildi.

PA6 bazlı DOMAMID® 6GT2010V0E, %20 oranında cam ve mineral karışımı ile doldurulmuş, kendiliğinden sönen halojen ve fosfor içermeyen bir malzemedir.

DOMAMID®

Mabix, mekanik işleme, kalıp yapımı ve plastik enjeksiyon kalıplama alanlarında Ar-Ge odaklı genç ve dinamik bir şirkettir. Giderek daha karmaşık özelliklere sahip plastik malzemelerin kullanımı ve üretim süreçlerinin otomasyonu, şirketin uluslararası standartları karşılayan mükemmel teknik ve işlevsel özelliklere sahip nesneler üretmesine olanak tanıyor.

Mabix’in CEO’su Mario Degli Agostini, “Üretim döngüsünün her aşamasında mümkün olan en yüksek kaliteye ulaşmak birincil hedefimizdir. Geçmişte üretim süreçlerimizde dört farklı malzemenin bir karışımını kullanıyorduk, ancak şimdi poliamid bazlı malzeme tedarikçimiz DOMO, üretimi optimize etmemizi sağlayan tüm renkler UL sarı kart sertifikası V0 ile benzersiz bir PA6 bazlı çözüm geliştirdi” dedi.