Dow MobilityScience ™ Platformunu Hayata Geçirdi

07 Temmuz 2020

Dow, nakliye endüstrisine teknoloji, ürün ve hizmetleri uyarlayarak müşteri deneyimini geliştirmek için tasarlanmış MobilityScience ™ platformunun lansmanını gerçekleştirdi. Platform, malzeme bilimi yenilikleriyle Mobility mega trendlerine hitap ederek ve Dow’ın müşterileri ve çözüm ortakları için sorunsuz bir deneyim sağlıyor.

Dow MobilityScience ™ ‘ın hizmeti iyileştirerek, yeniliği hızlandırarak, karmaşıklığı azaltarak ve müşterilerin Dow’un kapsamlı ürün ve yeteneklerine daha etkin bir şekilde ulaşmasını sağlıyor. Yenilikçi bir müşteri deneyimini geliştirmesi bekleniyor.

Taşımacılık endüstrisi 100 yılı aşkın bir süredir en önemli dönüşümünü yaşıyor. Dijital teknolojiler ve düşük karbonlu bir ekonomiye yönelik acil ihtiyaç, geleneksel değer zincirlerinden bağımsız ve daha hafif, daha uzun menzil, daha fazla konfor, gelişmiş güvenlik ve daha düşük karbon ayak izinin nihai hedef olduğu yenilikçi bir malzeme bilimi deneyimi sunuyor.

Dow’un nakliye çözümleri, elektrikli araçlar, içten yanmalı güç aktarma organları için çok çeşitli poliolefin, poliüretan, akrilik, özel kimyasal ve silikon teknolojilerini kapsıyor.

Kaynak: https://corporate.dow.com/en-us/news/press-releases/dow-launches-mobilityscience-platform.html