Drupa 21: OQ Propyls, Endüstrinin Mevcut Zorluklarını Karşılayacak Çözümler Sunacak

13 Nisan 2021

OQ Chemicals (eski adıyla Oxea), sınıfının en iyisi propil karışımlarının doğasında bulunan faydalar ve verimlilikler konusunda sektöre rehberlik etme taahhüdünü yeniden teyit etmek için Drupa 2021 öncesinde baskı ve esnek ambalaj pazarlarına ulaşıyor.

OQ Propyls seçerken daha az solvent, daha az mürekkep ve daha az israfın temel faydalarını teşvik eden şirket, propillerin matbaacıların günümüzün mevcut zorluklarının üstesinden gelmesine ve Propyls’i bir rotogravür veya fleksografik baskı işlemlerinde geleneksel çözücüler için tam değiştirme.

OQ, endüstriyel ölçekte 40’tan fazla denemede başlıca yazıcılar ve mürekkep üreticileriyle yapılan araştırmalar sayesinde, propil bazlı mürekkep çözücülerin kalite ve uzun vadeli maliyet tasarrufu iyileştirmelere ek olarak daha kararlı bir işlem, daha az köpük oluşumu, daha az tıkanma, daha az hurda ve daha az geciktirici sunduğunu göstermiştir.

OQ’s, “Hem film alt tabakaları için kullanılan polimerleri hem de baskı için Propyls solvent sistemini ve stratejik olarak Avrupa, Asya ve Amerika’da bulunan depolama merkezlerini tedarik ederek, sektöre daha eksiksiz paketleme ve baskı çözümleri getirebiliriz” diyor OQ’s Küresel Pazarlama Müdürü, Markus Hoschke.

Endüstrinin nakliye, lojistik, tedarik ve yerelleştirilmiş müşteri hizmetleri konusundaki endişelerini hafifletmeye yardımcı olacak süreçler ve depolama tesisleri ile OQ, yılda %4-5 gibi hızlanan bir hızla büyümeye devam ederken esnek ambalaj endüstrisini desteklemeye hazır.

Drupa 21: OQ Propyls, endüstrinin mevcut zorluklarının üstesinden gelmek için çözümler sunuyor. (Fotoğraf: OQ, PR009)

 

Hoschke, “Müşterilerimizin bizi dinlediğimizi ve bugünün ve geleceğin zorluklarının üstesinden gelmelerine yardımcı olmak için burada olduğumuzu bilmelerini istiyoruz” diyor.

Etkinliğin Eşleştirme aracı aracılığıyla mevcut ve gelecekteki müşterilerle tanışmak için sanal olarak hazır bulunan uzman ekibin yanı sıra, OQ ayrıca 21 Nisan’da özel bir Drupa Web Oturumu’na ev sahipliği yapacak. Web Oturumu, OQ Propyls solvent karışımlarının, matbaacıların hedeflerine ulaşmalarına ve bunun baskı endüstrisindeki diğer alkoller için nasıl uyumlu bir çözüm olmaya yardımcı olabileceğine odaklanacak.