“Biz Bir Takımız” Diyen Dyo, 450 Kişiye 1.200 Eğitim Verecek

10 Haziran 2013

Son üç yıldaki büyüme trendini satış takımını güçlendirerek devam ettirmeyi hedefleyen Dyo, Türkiye çapındaki toptancı bayilerine kişisel gelişimden satış tekniklerine, müşteri ilişkileri yönetiminden liderliğe kadar farklı alanlarda eğitimler veriyor.

2013’ün ilk çeyreğindeki eğitimler tamamlanmak üzere, sırada Ağustos ayında başlayacak ikinci dönem var. Yılsonuna kadar 450 kişiye 1.200 eğitim verilmesi hedefleniyor.

Profesyonel eğitmenlerden ders alan bayilerin teorik eğitimleri sona erdi­ğinde, sahadaki satış performanslarına bakılacak ve verilen eği­timlerin başarısı ölçülecek.

“Dyo Zafer Yolu” adı verilen eğitim seminerleri, Türkiye çapın­daki tüm toptancı bayilerini kapsıyor. Satışların büyük oranda bayi kanalı ile gerçekleştiği boya sektöründe, özellikle toptan­cı bayiler önem taşıyor. Toptancı bayileri de bu ağın vazgeçil­mez parçaları.

Başarının takım oyunu ile mümkün olduğuna inanan Dyo, çalışanlarına yönelik eğitimlerinin kapsamını ba­yileri ile genişletme kararı aldı ve böylece Dyo Zafer Yolu semi­nerleri başladı.

En üst kademeden en alta kadar herkes bu eği­timlerden yararlanabiliyor. Toptancı bayi firma sahipleri ve yö­neticilerinden muhasebeye, depo görevlisinden satış persone­line tüm kadro eğitim alıyor.

Eğitimlerde sadece satış performansının artırılmasına da odak­lanılmıyor. Bayiler; kişisel gelişim ve iletişim becerileri, müşteri ilişkileri yönetiminin nasıl olması gerektiği, verimlilik, motivas­yon, iş ve yönetim becerilerinin geliştirilmesi, B2B satış teknik­leri ve liderlik konusunda bilgi sahibi olma fırsatını yakalıyorlar.

Uzman bir kadro tarafından yürütülen eğitim programının ikinci dönemi Ağustos – Kasım aylarını kapsayacak ve yılsonu­na kadar 450 kişiye 1.200 eğitim verilecek.

Eğitim programını yürüten uzmanlar, teorik eğitimin pratikteki uygulamalarını ve ne ölçüde başarılı olunduğunu yapacakları saha kontrollerinde gözlemleyecek.

3M’den Yeni Boya Fırın Sıvısı Boya Fırınları için 3M’den Kupkuru Bir Çözüm: Püskürt ve Sök

Oto tamir ve bakım ürünleri ile yenilikçi çözümleriyle hızlı, ko­lay ve verimli sonuçlar alınmasını sağlayan 3M, yeni ürünü 3M™ 51008 Boya Fırın Sıvısı’nı piyasaya sundu.

Fırın temizliğinde klasik yöntemlerin aksine uygularken mor daha sonra ise şeffaf renge dönüşen 3M™ 51008 Boya Fırın Sıvısı ile artık uygulama­lar “püskürt ve sök” demek kadar kolay…

Oto tamir ve bakım ürünleriyle 70’ten fazla ülkede ustaların ya­şamını kolaylaştıran inovasyon devi 3M; boya fırınları için hız­lı, etkili ve sökülebilir fırın sıvısını piyasaya sundu.

3M’nin yeni ürünü 3M™ 51008 Boya Fırın Sıvısı; sökülebilir ve püskürtülebi­lir olma özelliğiyle boya fırınlarında toz sorununu zahmetsizce ortadan kaldırıyor ve daha temiz bir boya fırını sağlayarak etkili ve hızlı çözümler sunuyor.

Mor rengi sayesinde uygulama ya­pılan yerleri görme imkânı da sağlayan 3M™ 51008 Boya Fırın Sıvısı, kuruduktan sonra şeffaflaşarak folyoya dönüşüyor.

Sıç­ramalara karşı mükemmel dayanıklılık sağlayan ürün, hızlı bir şekilde uygulanabiliyor ve istenildiğinde kolayca sökülebiliyor.

Fırını temizlerken su kullanılmasına gerek bırakmayan 3M™ 51008 Boya Fırın Sıvısı, uygun püskürtme ekipmanları ile kolay­ca uygulanabiliyor.

Uygulama yenileneceği zaman ince, kuru bir tabaka haline gelmiş ürün, sökülerek kolayca temizleniyor; duvarlar kuru kalırken temizleme süresi ustalar için bir kâbus olmaktan çıkıyor.

3M™ 51008 Boya Fırın Sıvısı, tek başına ya da cam ve kepenkler için kullanılan Dirt Trap Fırın Kâğıdı ile birlikte kullanılabilir.