Cumartesi, Haziran 22, 2024

DYO “Akromax Suprema” ile ödüle layık görüldü

DYO’nun son teknoloji dış cephe boyası Akromax Suprema, 29. Altın Çekül Ödülleri’nde “Yapıda Yenilikçi Ürün” ödülünü kazandı.

29. Altın Çekül Ödülleri, 6 Haziran’da İPA Kampüs, Florya’da düzenlenen etkinlikle sahiplerini buldu. Türkiye’nin en köklü boya üreticisi DYO, 70 yıllık Ar-Ge birikiminin sonucu ipek mat görünümlü dekoratif son kat dış cephe boyası Akromax Suprema ile 29. Altın Çekül Ödülleri’nde “Yapıda Yenilikçi Ürün” ödülünün sahibi oldu.

DYO “Akromax Suprema” ile ödüle layık görüldü

DYO Dış Cephe Kartela Renkleri’nde 20 yıla varan DYO garantisi ile satışa sunulan Akromax Suprema, yer aldığı kategoride teknolojik gelişim, yenilikçi üretim süreci, ekolojik dengeyi gözetmesi, bilinen bir malzemeye hiç olmayan bir özellik kazandırılması, üretim teknolojisinin gelişime açık olması, enerji tasarrufu sağlayarak sürdürülebilirliğe katkıda bulunması, dayanıklılığı, çevreye ve sağlığa zararlı olmaması, özgün bir fikir olarak inovatif yanı, tasarım açısından yeni olması, fonksiyonelliği ve üretim kalitesi özellikleriyle “Yapıda Yenilikçi Ürün” ödülüne layık görüldü.

Zorlu iklim koşullarına dayanıklı

Akromax Suprema, içerdiği özel saf akrilik bağlayıcıyla düşük kirlenme eğilimi, renk solmalarına karşı mükemmel dayanım, yüksek su buharı geçirgenliği ve ısı yansıtma özellikleriyle öne çıkıyor. Aynı zamanda sahip olduğu UV dayanımlı renkleriyle güneş ışınları ve deniz kıyılarındaki nemin olumsuz etkilerine son derece dayanıklı olup uzun süreli koruma sağlıyor. Zorlu iklim koşullarına dayanıklı, örtücülüğü, alkali ve kimyasal direnci yüksek olan Akromax Suprema, her türlü beton, gaz beton, briket, tuğla, sıva ve benzeri mineral yüzeylerde kullanılabiliyor.

Kolay uygulanıp mükemmel örtücülük avantajı sunan Akromax Suprema, yüksek su buharı geçirgenliği ve nefes alma özelliğiyle yüzeydeki nemin beklemeden dışarı atılmasını da sağlıyor. Sahip olduğu özel içerikle, UV ışınlarına karşı direnç göstererek rengini uzun yıllar boyunca koruyor. Dış yüzeylerde, yüzey tipine göre uygun astar tercih edilerek uygulanabiliyor.

 

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

BÖLÜM SPONSORU

Öne çıkan haberler