Pazartesi, Temmuz 22, 2024

DYO, Galata Kulesi’ne renk kattı

“70 yıldır Türkiye DYO diyorsa çok sebebi var” diyen DYO, 70. yılına özel olarak bilgisayar tabanlı görüntü (CGI) teknolojisi ile Galata Kulesi’ni Akromax Suprema ile renklendirdi.

DYO, 70’inci yıl kutlamaları kapsamında yeniliklere imza atmaya devam ediyor. Bilgisayar tabanlı görüntü (CGI) teknolojisiyle boya sektöründe ilk kez gerçekleştirdiği çalışma ile DYO, Galata Kulesi’ni boyadı.

DYO tarafından yapılan CGI çalışmasında Galata Kulesi’nin tepesinde vince asılı dev Akromax Suprema kovası göründü. Dev kovadan akıtılan sarı renkteki Akromax Suprema ile Galata Kulesi, insanların şaşkın bakışları altında renklendi.

DYO, Galata Kulesi’ne renk kattı

İçerdiği özel saf akrilik bağlayıcıyla düşük kirlenme eğilimine, renk solmalarına karşı mükemmel dayanıma, yüksek su buharı geçirgenliğine ve ısı yansıtma özelliğine sahip DYO Akromax Suprema, UV dayanımlı renkleriyle güneş ışınları ve deniz kıyılarındaki nemin olumsuz etkilerine son derece dayanıklı olup uzun süreli koruma sunuyor.

DYO Akromax Suprema, yüksek su buharı geçirgenliği ve nefes alma özelliğiyle yüzeydeki nemin beklemeden dışarı atılmasını sağlarken sahip olduğu özel içerikle UV ışınlarına karşı direnç göstererek rengini uzun yıllar boyunca koruyor.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

BÖLÜM SPONSORU

Öne çıkan haberler