ECOS Paints, Lisa Tharp Colors’u Sundu

05 Mart 2021

Daha sağlıklı evler ve mekanlar için artan tüketici eğilimlerine yanıt veren, toksik olmayan1, kokusuz2, VOC içermeyen3 boyalar, lekeler ve verniklerin önde gelen üreticisi ECOS Paints, bugün ödüllü bir tasarımcı, renk uzmanı ve sağlık uzmanı olan Lisa Tharp ile işbirliği içinde gerçekleştirilen Lisa Tharp Colors’ı tanıttı. Küratörlü nötr ve renk gruplarında sunulan 60 seçkin rengi içeren bu seri, basitleştirilmiş bir boya seçim süreci sağlarken müşterilere daha sağlıklı evler yaratmak için çözümler sunuyor. Lisa Tharp renkleri Louvre, Westminster Abbey, Getty Museum ve Etsy’nin duvarlarında, Google ve Microsoft ofislerinde ECOS Paints aracılığıyla yer alıyor.

ECOS Paints

ECOS Paints CEO’su Julian Crawford, “ECOS Paints, müşterilerimizin sağlığını ve refahını tanıyan birinci sınıf kalitede, el yapımı boyalar üretiyor” dedi. “Lisa, daha sağlıklı iç mekanlar yaratma taahhüdümüzü paylaşıyor. Bu koleksiyon onun vizyonunu somutlaştırıyor ve herkesin evde tasarımcıdan ilham alan sonuçlar elde etmesi için araçlar sağlıyor” diye ekledi.

 

Lisa Tharp Colours, boya seçim sürecini basitleştirmek için çeşitli seçenekler sunar. Her rengin vurgu renkleri olarak kullanılması veya bitişik alanlarda uyumlu bir akış oluşturmak için önerilen altı eşleştirme vardır. Her renge ışık yansıtma ve sıcaklık dereceleri atanmıştır ve nötrler, seçimi basitleştirmeye ve hataları önlemeye yardımcı olacak şekilde alt tonla düzenlenmiştir. Tüketiciler, kendi alanlarındaki rengin doğru bir temsilini elde etmek için silinebilir, gerçek boya duvar örnekleri de sipariş edebilirler.

 

Lisa Tharp “Markayı 10 yıldan daha uzun bir süre önce keşfettiğimden beri ECOS Paints hayranıyım. Sağlık yararları nedeniyle ECOS’u tüm müşterilerime tavsiye ediyorum” dedi.

 

Tharp’ın daha sağlıklı evler yaratmasına yardımcı olma taahhüdü, bu işbirliğinin merkezinde yer alıyor. Sağlık odaklı evlere yönelik tüketici talebi küresel olarak artıyor. Global Wellness Institute raporuna göre, insanların sağlığını iyileştirmek için tasarlanan evler artık %25’e kadar daha yüksek fiyat primleri gerektiriyor. Ayrıca, Eco Pulse tarafından yapılan bir anket, Y kuşağının %66’sının iç mekan hava kalitesinden endişe duyduğunu bildirdi.

 

  1. Özellikle oral toksisite, cilt tahrişi ve solunum etkileri ile ilgili olarak ASTMD-4236’ya uygundur.
  2. Baş ağrısı, mide bulantısı ve solunum sorunlarına neden olabilecek geleneksel boya veya poliüretan kokusu yok.
  3. CDPH 01350’ye uygundur (Sınıf ve ofis kullanımı için 11, 12 ve 14 günlerde alınan VOC emisyonları).