Cumartesi, Ekim 23, 2021

eschbach, Shiftconnector® Platformunu Sundu

eschbach, Shiftconnector® Platformunu Sundu

Farmasötik ve kimyasal üretim sektörleri için Shiftconnector® dijital üretim yazılımı sağlayıcısı olan küresel yazılım geliştiricisi eschbach, rutin eylemler ve uyumluluk yönetimi için Shiftconnector platformu aracılığıyla saha çalışanlarını pano operatörlerine sorunsuz bir şekilde bağlayan Shiftconnector®Go Mobile Rounds uygulamasının piyasaya sürüldüğünü duyurdu.

Uygulama iOS, Android ve Windows için mevcut olup, çalışanların fabrikada nerede olurlarsa olsunlar faaliyetleri doğrudan mobil cihazlarından merkezi bir konuma rapor etmelerine olanak tanır.

Shiftconnector®

eschbach’ın kurucusu ve CEO’su Andreas Eschbach, “Shiftconnector Go Mobile Rounds uygulaması, fabrika genelinde çeşitli yerlerde çevre, güvenlik ve uyumluluk faaliyetleri ile ilgili günlük denetim turlarını gerçekleştirdikleri için çalışanlara önemli bir avantaj sunuyor” dedi. “Sahada denetimi planlama, izleme ve son olarak değerlendirme ile başlayan tüm iş akışını geliştiriyor.

Mobil yetenekler sayesinde, merkezi operasyonlarla iletişim geliştiriliyor ve kağıt dokümantasyon ortadan kaldırılarak günlük tesis operasyonlarının daha iyi yönetilmesi ve ilgili herkes için daha basit yürütme sağlanıyor.”

Çevrimdışı çalışma yeteneği ile Shiftconnector Go Mobile Rounds, çalışanlara hücresel erişimi olmayan bir yerde olabilecekleri zaman eylemleri belgeleme fırsatı da verir. Bilgiler cihaza kaydedilir ve erişim sağlandığında teslim edilir. Güvenlik gereksinimleri için, cihazlar vardiyalar arasında paylaşılıyorsa, kullanıcıların uygulamaya erişmek için uygulanması gereken belirli bir PIN’i veya şifresi vardır.

Günlük bir senaryoda, vardiyalı çalışanlar, belirli eylemlerin günlük görev listesini indirir ve ayrıntılı eylemlerde imzaların gerçekleştiği belirli konumlara ilerler. Bir QR kodu, çalışanın bulunduğu pozisyonu onaylar.

Görev listesindeki öğeler gözden geçirilirken, örneğin sızıntı veya basınç sorunu gibi bir anormallik keşfedilirse, çalışan, Shiftconnector platformu aracılığıyla vardiya raporunda hemen paylaşılan olumsuz olayı (fotoğraflı belgeler dahil) kaydedebilir. Bilgiler daha sonra düzeltici faaliyetten sorumlu kişilere iletilir.

Eylemin değerlendirilmesi, uygunluğu sağlamak için kaydedilir. Shiftconnector platformu aracılığıyla bu bilgiler, vardiya devirleri sırasında herhangi bir yanlış bilgiyi veya ihmali hafifletmek için vardiya raporlaması ile entegre edilerek uyumluluk, güvenlik ve güvenilirlik sağlar.

Kaynak

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR