Pazartesi, Temmuz 22, 2024

Fakir, yüzey temizliği için etkili çözüm sunuyor

Fakir Parkett Nanoteknolojik Ahşap Yüzey Temizleyici, ahşap ve laminant yüzeylerin temizliği için etkili çözümler sunarak yüzeylerin güzel görünmesini sağlıyor.

Saruhan Kimya ve Temizlik Ürünleri’nin geliştirdiği Fakir Parkett Nanoteknolojik Ahşap Yüzey Temizleyici, ahşap yüzeyleri temizlerken toz ve kirlerin yüzeylere tutunmasını engelliyor. Ağır kimyasallar parkelere zarar veriyorken, Fakir Pakett Nanoteknolojik sabun bazlı formülü sayesinde ahşap yüzeylerde güvenle kullanılabiliyor. Sünger, bez veya mop ile yüzeye uygulanabilen Fakir Parkett, ahşap yüzeylere bakım yapıyor, uzun süreli koruma ve parlaklık sağlıyor. Aynı zamanda ürün ferah kokusuyla bahar esintisini de evlere taşıyor.

İçerdiği aktif maddeler biyolojik olarak doğada parçalanabiliyor

Fazla su kullanımı da parkelere zarar verebiliyor. Fakir Parkett ise durulama ve kurulama gerektirmiyor. Böylece fazla su kullanımını da önlüyor. Doğanın sürdürülebilirliği dikkate alınarak üretilen Fakir Parkett’in içerdiği aktif maddeler biyolojik olarak doğada kolay parçalanabilir özelliğe sahip ve ambalajında kullanılan plastiğin dönüştürülebilir olmasıyla çevreci bir ürün olarak öne çıkıyor.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

BÖLÜM SPONSORU

Öne çıkan haberler