Perşembe, Mayıs 19, 2022

GALDER Webinar Serisinde “Korozyon Farkındalığı Konuşulacak

GALDER Webinar serisinin 4’üncü etkinliğinde “Korozyonun Farkında mıyız?” sorusuna yanıt arıyoruz.

T.C. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Sanayi Genel Müdürlüğü Metal Sanayi Daire Başkanı Ümit Yasin Güven , TÇÜD (Türkiye Çelik Üreticileri Derneği) Direktörü Serpil Çimen, TUCSA (Türk Yapısal Çelik Derneği) Başkanı Yener Gür’eş, ve GALDER (Genel Galvanizciler Derneği) Yönetim Kurulu Üyesi Bünyamin Halaç’ın katılımlarıyla gerçekleşecek Panelimizde “Korozyon Farkındalığı”nı ele alıyoruz.

Korozyon Farkındalığı Paneli IZA (Uluslararası Çinko Birliği)’nın Webinar Serisi Ana Sponsorluğu; ANI Metal, Koruma Klor Alkali ve Marmara Siegener Galvaniz firmalarının Panel Sponsorluklarıyla katılımcılarla buluşuyor.  

Metal korozyonunun çevresel, ekonomik ve yapısal etkileri; korozyonu önleme ve kontrol altına alma yöntemleri; Türkiye’den ve dünyadan ilgi çeken uygulamalar; korozyon farkındalığını arttırma ve korozyonla mücadelede yapılabilecekler bu panelde konuşulacak.

Tüm çelik endüstrisi ve çelik kullanıcılarına hitap eden içeriği ve değerli panelistleriyle dikkat çeken Korozyon Farkındalığı Paneli 1 Haziran 2021 Salı günü 13:30 – 15:30 saatlerinde Zoom (online) üzerinden gerçekleşecek. Online panelimize katılım ücretsizdir ve bilgisayar, Mac, iPad, iPhone veya Android cihazlardadan, tablet ya da akıllı telefonlardan izlenebilir.

 

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

11,034TakipçilerTakip Et
708TakipçilerTakip Et
1,500AbonelerAbone

Öne çıkan haberler