Pazartesi, Ağustos 15, 2022

Günaş, Kimya Sektöründe Temsilcilik Faaliyetleriyle İş Birliği Ağını Genişletiyor

Günaş, Boya ve yapı kimyasalları konusunda Türkiye’nin lider temsilcilik şirketlerinden biridir.

Kimya, gayrimenkul yatırımları ve gıda olmak üzere üç sektörde faaliyet gösteren Günaş, yeni yatırımlarıyla da büyümesini sürdürüyor.

’Günaş, Kimya Sektöründe Temsilcilik Faaliyetleriyle İş Birliği Ağını Genişletiyor’’

İş planlarını “beklentilerin üzerinde yaratıcı hizmet” vizyonuyla oluşturan Günaş, kurumsal stratejisini “müşteri memnuniyeti odaklı çalışma” hedefi üzerine inşa etmektedir. Bu hedef doğrultusunda, Kimya sektöründe, Çin’de ve tüm dünyada özel kimyasallar üretimi, Ar-Ge, tanıtım ve satış çözüm sağlayıcısı olarak konumlanan Yillong Chemical Group’u Türkiye’de temsil ediyor.

Günaş Logo

 

Günaş, nitelikli ve dinamik çalışanlarıyla ağırlıklı olarak boya, kaplama, yapı kimyasalları ve hammaddeler alanında kendi sektörünün lideri konumundaki  Yillong Chemical Group’un Türkiye Temsilcisi olarak; Blanc Fixe (Sentetik Baryum Sülfat), Cafo (Kalsiyum Format), Calphos (Sodyum Hekza Meta Fosfat), Celocell (Selüloz Eter),Mastercell(Selüloz Eter) Esterol(Film yapıcı), Feonox (Demir Oksit ), Redipol (Toz Polimer ),Tionox (Titanyum Dioksit)  Optısil (Kalsine Kaolin),  Bentogel (Organik Kil) markalı geniş bir ürün portföyü sunmak­tadır.

Türkiye’deki kimya sektörünün en önemli oyuncularından distribütörleri Brenntag Kimya ve Parkim Group ile ithalat, satış ve dağıtım gibi hizmet alanlarında iş birliği yapmaktadır.

Günaş, tüm iş süreçlerini sosyal çevresel ve ekonomik sorumluluk anlayışı paralelinde şekillendirmektedir. Bu bakış açısı doğrultusunda başlattığı sosyal sorumluluk faaliyetlerini kesintisiz sürdürmektedir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

BÖLÜM SPONSORU

11,034TakipçilerTakip Et
736TakipçilerTakip Et
1,500AboneAbone Ol