Perşembe, Mayıs 19, 2022

IDM II – Sıralı Bezeme Modülü

IDM II – Sıralı Bezeme Modülü

Tapematic Spa yüzeyleri bezeme ve dekore etme kapsamında devrim niteliğinde yeni bir sistem sunuyor.

Dünyanın dört bir yanındaki birçok insanın günlük yaşamında birçok değişiklik ve sınırlamanın olduğu bu zorlu dönemde, Tapematic ekibi, daha fazla çeviklik ve dinamizm gerektiren oldukça zorlu bir pazarı tatmin eden yenilikçi çözümler bulmaya odaklanmaya ve kendini adamış olmaya devam etti. Buradan, tamamen yeni IDM II – Hat İçi Dekorasyon Modülü doğdu. Bu ürün, alt tabakaları dekore etme işlemi için tam otomatik bir hat içi çözümdür.

Tasarımı, yan ve üst sıcak damgalama istasyonlarını birbirine bağlayarak ve senkronize ederek, görüntüler ve/veya herhangi bir tek öğenin benzersiz ve ayırt edilebilir olmasını sağlayan değişken veriler oluşturmak için bir Lazer gravür ile birbirine bağlayarak ve senkronize ederek karmaşık dekorasyona olanak tanıyor.

IDM II - Sıralı Bezeme Modülü
IDM II – Sıralı Bezeme Modülü

Tapematic IDM II, metalleştirme, 360° Yan Dekorasyon, Üst Dekorasyon, Serileştirme ve kaplamayı tam otomatik bir hat içi çözümde birleştiren Tapematic PST Line II gibi modüler bir hatta entegre edilmek üzere tasarlanmıştır.

 

dekorasyon modülü

Otomatik IDM II’nin Avantajları

Otomatik IDM II’nin avantajları arasında personel ve malzeme maliyetinde önemli ekonomik tasarruflar, artan kapasite, daha hızlı geçişler ve operatör değişkenleri ve müdahalesi olmayan bir süreç yer alıyor. Bu ürün, vernikleme ve bezeme sürecine “sonraki düzey” verimlilik sunabiliyor.

Kaynak

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

11,034TakipçilerTakip Et
708TakipçilerTakip Et
1,500AbonelerAbone

Öne çıkan haberler