Salı, Nisan 23, 2024

İKMİB, 2024/2025 etkinlikleri için sektör görüşlerini alıyor

İstanbul Kimyevi Maddeler ve Mamulleri İhracatçılar Birliği (İKMİB), 2024-2025 yılları boyunca boya, kaplama, yapıştırıcılar, yapı kimyasalları ve hammaddeler, alt sektörlerine yönelik düzenlenecek etkinliklerin daha etkin planlanabilmesi için anket düzenledi.

Kimya ihracatında da büyük rol oynayan boya, kaplama, yapıştırıcılar, yapı kimyasalları ve hammaddeler, alt sektörlerine yönelik her yıl çeşitli etkinlikler planlıyor.

İKMİB, 2024-2025 yılında planlanacak etkinliklerin daha etkin olabilmesi adına sektörün de görüşlerini alarak ilerlemeyi hedefledi. Bu kapsamda birlik, çeşitli soruların yer aldığı bir anket hazırladı.

Anket üzerinden firmalar ticari heyet düzenlemesini istedikleri ülkelerden devlet desteği ile fuar katılım organizasyonlarının düzenlenmesini istedikleri ülkelere kadar önemli konulardaki tercihlerini işaretleyebiliyor.

İKMİB, 2024/2025 etkinlikleri için sektör görüşlerini alıyor

1 Nisan’a kadar anket doldurulabilecek

Bu anketle boya, kaplama, yapıştırıcılar, yapı kimyasalları ve hammaddeler, alt sektörlerin; birlik bünyesinde daha güçlü temsil edilebilmesi hedefleniyor. Sektöre yönelik heyet ve fuar organizasyonlarının daha etkin planlanabilmesinde söz sahibi olabilmek ve sektörel tanıtım materyallerinde yer alabilmek için 1 Nisan 2024 Pazartesi günü saat 17:30’ a kadar aşağıdaki anketin doldurulması önem taşıyor.

Anketi doldurmak için linke tıklayabilirsiniz: https://lnkd.in/drUNHvUb

Kaynak

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Öne çıkan haberler