Salı, Temmuz 23, 2024

İmalat sektörü İFM’de buluştu

WIN EURASIA 2024 Fuarı, 5 Haziran tarihlerinde kapılarını ziyaretçilerine açtı. Fuar 5-8 Haziran tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde (İFM) imalat sektörünü bir araya getiriyor.

Bu yıl “Endüstri Gelecekle Buluşuyor” ana teması ile düzenlenen WIN Eurasia 2024, 19 ülkeden 750 üzerinde katılımcı firma ile 100’ün üzerinde ülkeden 42 bini aşkın sektör profesyonelini aynı çatı altında buluşturuyor. 5 Haziran’da İstanbul Fuar Merkezi’nde başlayan fuar, yüzlerce katılımcı firma ile binlerce yeniliğe, sayısız ürün lansmanına ev sahipliği yapıyor.

Fuarın açılış töreni, 5 Haziran Çarşamba günü Hannover Fairs Turkey Yönetim Kurulu Başkanı Annika Klar’ın ev sahipliğinde, Türkiye Makine Federasyon (MAKFED) Başkanı Adnan Dalgakıran ve Kazakistan Makine Endüstrisi Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Meiram Pshembayev’in katılımıyla gerçekleştirildi.

İmalat sektörü İFM’de buluştu

5G teknolojisi, sürdürülebilirlik, enerji verimliliği, karbon nötr çözümler, dijital fabrikalar, sanayide yeşil dönüşüme yönelik yeniliklerin yanı sıra basınçlı hava ve vakum teknolojileri sergilenen WIN Eurasia; enerji, elektrik ve elektronik teknolojileri, lojistik, tedarik zinciri yönetimi ve iç lojistik çözümleri, kaynak ve robotik kaynak teknolojileri, endüstriyel otomasyon ve fabrika otomasyon sistemleri, endüstriyel üretim makinaları sektörlerini tek çatı altında bir araya getiriyor. Fuar; Kore, Almanya, İtalya, Çin, Cezayir, Tunus, Kazakistan ve İran’ın aralarında bulunduğu ülkelerden de katılımcı ve ziyaretçileri ağırlıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

BÖLÜM SPONSORU

Öne çıkan haberler