Salı, Mayıs 21, 2024

Inkmaker Group, 22 Nisan Dünya Günü ile birlikte IM GROUP olarak yeniden markalaşıyor

22 Nisan’da Inkmaker Group, IM GROUP olacak. Yaklaşık iki yıldır planlama aşamasında olan resmi lansman, Inkmaker’ın İtalya Turin’deki Genel Merkezinde (şimdi aynı zamanda IM GROUP’un da merkezi) çekildi. 22 Nisan’da özel görüntüleme için gösterilecek ve daha sonra YouTube’da, küresel medyada ve grubun markalarının web sitelerinde halka açık olarak görüntülenecek.

Grup birçok cephede gelişiyor; sistemlerinden ve süreçlerinden, yazılımından, kullandığı teknolojiden ve onu nasıl kullandığından dünyanın dört bir yanındaki küresel ekiplerine kadar.

Inkmaker Group

En önemlisi dışarıdan da. 2019’dan beri uzmanlığı, istihbaratı, teknolojiyi ve donanımı birleştiren birkaç şirketi satın aldıktan sonra Inkmaker’ın stratejisi, tüm markalarını orijinal olarak Inkmaker Group olarak bilinen tek bir holding grubu markası altında birleştirmekti. 22 Nisan’dan itibaren grup şu şekilde yeniden markalaşacak: IM GROUP, bir Toplam Çözüm Sağlayıcısı olarak pazarda daha iyi rekabet edebilmek için kendine özgü kimliğiyle.

IM GROUP Asya Pasifik CEO’su Roberto Guerra, “IM GROUP, tüm cephelerde ve global olarak tüm lokasyonlarımızda gelişmektedir. Inkmaker ile birlikte Pasifik’teki operasyonları renklendirme ve mühendislik markamız Teko’yu barındırmak için Malezya’daki tesislerimizi genişlettik. Tayland’da bir ofis açacağız. Filipinler’de pazar payı kazanıyoruz. Elbette en büyüğü Çin, daha büyük tesislerimiz nedeniyle artık aylık olarak gönderdiğimiz standart makinelerin sayısını ortalama 5 veya 6 üniteden 10 üniteye ikiye katlayabileceğimizi söylemek yeterli.

Daha da önemlisi, bizim için gerçek katma değer, IM GROUP’u Ar-Ge’sinin çok fazla kaynak yatırımı yaptığı daha karmaşık birimler inşa etme kabiliyetidir. Akıllı fabrika ve Endüstri 4.0 büyümemizi yönlendiriyor ve bir boya ve mürekkep şirketi için eksiksiz üretim hatları kurduğunuzda, tam bir güvenlik içinde çalışmak için yeterli alana sahip olmak önemlidir” dedi.

Inkmaker Shanghai ve IM GROUP Yönetim Kurulu Üyesi Lau Kar Seng, “Nisan 2020’de tesislerimizi önceki Çin’deki operasyonları üretim alanımızı iki katına çıkardığımızda haberlerde çıktık. O zamanlar Covid-19 salgının zirvesindeydi, ancak talebin artmasını karşılamak için bunu yapmak zorundaydık. Bu hareket bizim için çok faydalı oldu. Daha büyük tesisler, daha fazla makine üretebileceğimiz ve artık daha fazla çeşitlilik sunabileceğimiz anlamına geliyor. Zaten müşterilerimize markalarımızın tüm portföyünü sunuyoruz. Bu nedenle, bizim için yeni IM GROUP markası, Çin’deki ticareti kesinlikle olumlu yönde etkileyecektir. Tüm markalarımızı tek tek veya tek bir odak noktasıyla birlikte çalışarak “Toplam Çözüm Sağlayıcısı” olarak tanıtmamız için bir platform oluşturuyor” dedi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

BÖLÜM SPONSORU

Öne çıkan haberler