Pazartesi, Temmuz 22, 2024

Inkmaker Grubu Yeni Sistemini Tanıttı

Inkmaker Group EMEA & Amerika CEO’su Christophe Rizzo ve Inkmaker Group Yazılım & Otomasyon Global Direktörü Francesco Nesti, yeni sistemle ilgili bilgileri aktardı. Yeni, kullanımı kolay Inktrasyst mürekkep besleme sistemi “Beyaz, CMYK veya Extended Color Gamut (Genişletilmiş Renk Gamut)” mürekkep sisteminin transferinde uzmanlaşmış bir baskı makinesi dağıtım ağı. Bu ağ, bir veya daha fazla ürünü farklı deşarj noktalarına hızlı ve hassas bir şekilde aktarmak için özel olarak dizayn edildi.

Inktrasyst sisteminin yazılım teknolojisinin arkasındaki Inkmaker Group Yazılım & Otomasyon Global Direktörü Francesco Nesti “Sistemi özellikle öne çıkaran şey, Inkmaker Group’un, güvenlik, ürün izlenebilirliği, tekrarlanabilirlik, insan kaynaklarının optimizasyonu ve hızlı yatırım geri dönüşü üzerinde olumlu etki yapacak şekilde tasarlanmış olan en son teknoloji ürünü yazılımı IMPRIMO ile donatılmış olması” ifadesini kullandı.

IMPRIMO yazılımı sayesinde işletmelerde birçok kolaylık ve avantaj sunuluyor:

 

  • Ürün hareketlerinin azaltılması,
  • Ürünlerin konsantre halde sipariş edilebilmesi,
  • Solvent veya katkı maddeleri ile ürünlerin seyreltilmesi Imprimo yazılımı ile yönetilebilmesi,
  • Sabit renk uyumu ve sedimentasyondan kaçınma için üstün karıştırma ve ürün homojenizasyonu,
  • Çalışma alanının temizliği,
  • Tam parti izlenebilirliği ile
  • Artık hazırlama tanklarında üretilen tüm formüller, Imprimo yazılımı tarafından yönetilebilecek.

 Yeni sistemin üretimi başlıyor

Inkmaker Group EMEA & Amerika CEO’su Christophe Rizzo, ‘’Ar-Ge ekibimiz bir yılı aşkın bir süredir Inktrasyst sistemi üzerinde çalışıyor ve yazılım üzerinde son ayarlamalar akıllı çalışma ile tamamlandı. Özellikle bu   izolasyon süreci  sırasında Inktrasyst’in uzaktan yönetim özelliklerinin müşteriler için en avantajlı nitelik olacağını düşündük’’ dedi. Rizzo, dileyen işletmelerin sisteme hemen dahil olarak üretimde kullanımına başlayabileceklerini belirtti.

 

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

BÖLÜM SPONSORU

Öne çıkan haberler