Cumartesi, Haziran 22, 2024

İyon Kromatografi Webinar Dizisi

İyon Kromatografi Webinar Dizisi

Günümüzde iyon kromatografi (IC), inorganik ve düşük moleküler organik anyon ve katyonların verimli ayrım ve analizine olanak tanıyan modern bir teknik olarak göze çarpmaktadır.

İyon Kromatografi Webinar Dizisi

Çeşitli ayrım mekanizmaları ve farklı tespit yöntemlerinin yanısıra, gelişmiş otomasyon olanakları ve sofistike otomatik örnekleme seçenekleri bu tekniğin uygulama kapsamını önemli ölçüde genişletmekte ve daha verimli, daha doğru ve daha hassas sonuçlar elde edilmesini olanaklı kılmaktadır.

Geniş bir yelpazeye yayılmış ayırma kolonları, elüsyon teknikleri ve çok yönlü tespit seçeneklerinin yanı sıra, benzersiz otomatik in-line örnek hazırlama olanakları ile giriş seviyesi rutin cihazlardan, eser analiz, araştırma ve metot geliştirme amaçlı yüksek otomasyonlu modüler platformlara kadar uzanabilen sistem konfigürasyonları sağlayabilen lider bir IC üreticisi olarak, ihtiyaçlarınız için en doğru İyon Kromatografi çözümünü sağlamak için çalışıyoruz.

2022 yılı kimya webinarlarımızın bu segmentinde, odak noktamızı İyon Kromatografi metodolojisine çeviriyor ve özellikle temel iyon kromatografi teorisinden başlayarak, sistem bileşenleri, kolonlar, ayırma mekanizmaları, baskılama teknikleri, tespit türleri, pratik analiz iş akışları, örnek hazırlama, sonuç değerlendirme ve kalibrasyon gibi birçok konu hakkında ayrıntılı ve doyurucu bilgileri beğeninize sunuyoruz.

Toplam 2 bağımsız seansta İyon Kromatografi ile ilgili farklı konu başlıklarını ele aldığımız bu webinar dizisinin seans kayıtlarını izlemek için Metrohm Turkey YouTube sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

28 Haziran 2022, Salı Bölüm 1 – İyon Kromatografi Tekniğinin Temelleri Webinar kaydını Metrohm Turkey YouTube sayfamızda izlemek için tıklayınız.

5 Temmuz 2022, Salı Bölüm 2 – Kolon Kimyası, Parametreler ve Örnek Hazırlama Webinar kaydını kısa bir süre sonra Metrohm Turkey YouTube sayfamızda izleyebilirsiniz. Metrohm Turkey YouTube sayfasına gitmek için tıklayınız.

Her bir webinar seansı için maksimum katılımcı sayısı 1000 kişi ile sınırlandırılmıştır.

Webinar organizasyonumuzda sizleri aramızda görmeyi ümit ediyor, çalışmalarınızda başarılar diliyoruz.

Metrohm Turkey Akademi Ekibi

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Öne çıkan haberler