Kalekim Dolgulu Astar ile Artık Kırıp Dökmeden Tadilat Yapmak Mümkün

11 Aralık 2016

Kalekim, seramik üzeri seramik uygulamaları için sunduğu ‘Dolgulu Astar’ ürünüyle, evlerini kırıp dökmeden yenilemek isteyenlerin hayatını kolaylaştırıyor. Yapı sektöründe 43. yılını kutlayan Kalekim, geliştirdiği ürünlerle tüketici ve profesyonellerin hayatını kolaylaştırarak, sektöre öncülük etmeye devam ediyor.

Kalekim’in, seramik üzeri seramik uygulamaları için en ideal çözüm olarak sunduğu ‘Dolgulu Astar’, yapı sektöründe önemli bir ihtiyaca cevap veriyor.

Tadilat Korkusu Bitiyor Tadilat yaptırmak isteyen ancak evinin kırılıp dökülmesinden ve sürecin uzamasından korkan ev hanımlarının yanı sıra, sektör profesyonellerinin de hayatını kolaylaştıran ‘Kalekim Dolgulu Astar’, güçlü performansıyla öne çıkıyor.

Balkon, teras, mutfak ve banyolarda seramikleri kırıp dökmeden yenilemek isteyenler için de ideal bir malzeme olan ‘DolguluAstar’, pürüzsüz ve parlak zeminler üzerine seramik yapıştırılması için pürüzlü bir yüzey oluşturarak yapışma mukavemetini artırıyor.

Tanımı

Solventsiz, polimer dispersiyon esaslı, seramik üzeri seramik uygulamalarına uygun dolgulu astar malzemesidir.

Uygulama Alanları

• Seramik, brüt beton, kum taşı, mermer, klinker, plywood gibi düz ve parlak yüzeyler ile alçı, beton, sıva, şap, ahşap gibi emici yüzeylerde astar olarak kullanılır.

• Sürekli suya maruz kalan yüzeyler için kullanıma uygun değildir.

Özellikleri

• Pürüzsüz ve parlak zeminler üzerine seramik yapıştırılması için pürüzlü bir yüzey oluşturarak yapışma mukavemetini arttırır.

• Yüzeylerdeki tozumuş kısımların yüzeye tutunmasını sağlayarak seramik yapıştırıcısının yüzeye daha iyi tutunmasını sağlar.

• Kullanıma hazırdır. Fırça veya rulo ile uygulanabilir.

• Solvent içermez.