Cumartesi, Haziran 22, 2024

Kayalar Kimya, Kadıköy Anadolu Lisesi kütüphanesini yeniledi

Kayalar Kimya, Kadıköy Anadolu Lisesi kütüphanesini yenileyerek okula armağan etti. Kütüphanenin açılış töreni, 17 Mayıs Cuma günü İstanbul Valisi Davut Gül’ün katılımıyla gerçekleşti.

Kayalar Kimya’nın sahibi Kayalar ailesi, Kadıköy Anadolu Lisesi kütüphanesini yeniledi. Kütüphaneye, Kayalar Kimya Yönetim Kurulu Başkanı Ersin Kenan Kayalar ve Kadıköy Anadolu Lisesi mezunlarından Kayalar Kimya Yönetim Kurulu Üyesi Tolga Kayalar’ın annesi Gülüzar Kayalar’ın adı verildi. 17 Mayıs Cuma günü İstanbul Valisi Davut Gül’ün katılımıyla gerçekleşen açılış töreninde Tolga Kayalar konuşma gerçekleşti. Tolga Kayalar; “Annem Gülüzar Kayalar’ın adını taşıyan kütüphaneyi okuluma armağan etmekten büyük mutluluk duyuyorum. Bu kütüphanenin tüm öğrencilere faydalı olacağına eminim” ifadelerini kullandı.

Kayalar Kimya, Kadıköy Anadolu Lisesi kütüphanesini yeniledi

Açılış törenine Kayalar Kimya Yönetim Kurulu Başkanı Ersin Kayalar, Kayalar Kimya Yönetim Kurulu Üyesi Tolga Kayalar ve Kayalar aile fertleri katılım gösterdi.

Konuşmasında Kadıköy Anadolu Lisesi mezunu olduğu için gurur duyduğunu belirten Tolga Kayalar; “Çünkü burası bana ve benim gibi nicelerine sadece akademik bilgi vermekle kalmadı, aynı zamanda hayatın her alanında başarılı olmak için gerekli değerleri de kazandırdı. Disiplin, sorumluluk, iş birliği, liderlik gibi iş dünyasının olmazsa olmaz değerleri burada edindiğim deneyimlerle ve ailemin desteğiyle şekillendi. Burada edindiğim her bilgi bugün bulunduğum noktaya ulaşmama katkı sağladı. Bu nedenle tüm öğretmenlerime minnettarım. Annem Gülüzar Kayalar’ın adını taşıyan kütüphaneyi okuluma armağan etmekten ailece büyük mutluluk duyuyoruz” ifadelerini kullandı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Öne çıkan haberler