Cumartesi, Haziran 22, 2024

Kimsel Kimya’nın Evonik Teknik Semineri gerçekleşti

Kimsel Kimya, 30 Mayıs Perşembe günü Büyük Kulüp’te Evonik Teknik Semineri’ni düzenledi. Seminerden sonra ise Kimsel Kimya’nın akşam yemeği davetinde sektör profesyonelleri buluştu.

Kimsel tarafından düzenlenen Evonik Teknik Semineri ve akşam yemeği daveti, 30 Mayıs Perşembe günü Büyük Kulüp’te gerçekleşti. Seminer Evonik EMEA Bölgesi Boya Katkıları Bölümü Genel Müdür Yardımcısı Joachim Diem’in konuşmasıyla başladı. Devamında ise Evonik Ticaret’in Kıdemli Teknik ve Laboratuvar Müdürü Alptekin Akgümüş’ün ‘SB&SF Kaplama Katkıları’ sunumuyla devam etti.

Kimsel Kimya'nın Evonik Teknik Semineri gerçekleşti

Seminerin ilk yarısında Alptekin Akgümüş’ün yanı sıra Evonik’in EMEA Bölgesi Dekoratif Kaplamalar Pazar Segmenti Müdürü Ellen Reuter ve Evonik Ticaret’ten Uygulamalı Teknolojiler Müdürü Buğra Özdamar sunum gerçekleştirdi. Ellen Reuter, dekoratif boyalarda küresel trendler hakkında bilgi verirken Buğra Akdamar ise mimari kaplamalar için inovatif çözümleri dinleyicilere aktardı.

 

Etkinliğin ikinci yarısı ise Endüstriyel Boyalar Bölümü EMEA Bölge Müdürü Roger Reinartz’ın endüstriyel kaplamalara dair güncel trendler ve pazar güncellemelerine dair konuşmasıyla başladı. İkinci yarıda Alptekin Akgümüş bu sefer matlaştırıcı ajanlara dair önemli bilgiler paylaştı. Seminerin son sunumunda ise Epoksi Kürleme Ajanları Uygulamalı Teknolojiler Müdürü Aslı Çapan, sertleştiricilere dair bilgileri dinleyicilere aktardı.

Kimsel Kimya'nın Evonik Teknik Semineri gerçekleşti

 

Seminerin ardından ise yine Büyük Kulüp’te Kimsel Kimya Yönetim Kurulu Başkanı Kürşat Balcıoğlu ev sahipliğinde akşam yemeği daveti düzenlendi. Avantgarde Orkestra’nın sahne aldığı geceye pek çok sektör profesyoneli ve sektörün önde gelen yöneticileri katılım gösterdi.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Öne çıkan haberler