Kimyasal Tedarikçiler ve Lojistik Sektörü, Müşterileri ile Buluşuyor!

07 Nisan 2021

Artkim Fuarcılık organizatörlüğünde ChemSupplier “Kimya Sektöründe Tedarik Yönetimi Sanal Zirvesi” 8 – 12 Haziran 2021 tarihleri arasında, kimyasal tedarikçiler ve lojistik hizmeti veren firmaları, müşterileri ile sanal platformda buluşturmaya hazırlanıyor.

Dünya korona virüsün etkisiyle boğuşurken, fikir alışverişinde bulunmak ve değerli iş bağlantıları kurmak, sektörün yaşadığı hammadde, lojistik ve bağlantı sorunlarını her mecrada dile getirerek çözüm önerileri sunmak ve müzakere etmek için bir platform ihtiyacı oluştu.

Bu noktada sektörden gelen yoğun istek ve önerileri değerlendirerek “ChemSupplier Kimya Sektöründe Tedarik Yönetimi Sanal Zirvesi”ni düzenlemeye karar verdik.

Yeni sanal platformumuzun, etkinliğimizi her zamankinden daha fazla sektör profesyoneline ulaştıracak olmasından dolayı son derece heyecanlıyız.

chem supplier

ChemSupplier Sizleri Sanal Platformda Yüz Binlerce Kişiye Ulaştıracak

Kimya ve lojistik sektörlerinde yeni iş birlikteliklerinin temellerinin atılacağı ve sektör sorunlarının değerlendirileceği panel oturumlarına ev sahipliği yapacak ChemSupplier, çok kapsamlı tasarlanan sanal platformu ile katılımcılar ve ziyaretçiler için etkin bir iletişim şansı sunuyor.

Zirvenin ilk 2 gününde sektörün en önemli temsilcilerinden konuşmacılar, panel oturumunda kimya sektörünün tedarik, lojistik ve satın alma sorunları ve çözüm önerilerini ele alınacakken, katılımcı firmalar ise sanal standlarında 5 gün boyunca yeni iş bağlantıları kurup, mevcut ve potansiyelleri müşterileri ile bir araya gelecek ve iş ağını genişletme şansı bulacaklar.

Her yönüyle tam bir kimya platformu olan ChemSupplier’de siz de yerinizi alın ve bu büyük sektör buluşmasının bir parçası olma şansını kaçırmayın.

Katılım ve sponsorluk hakkında bilgi almak için sales@artkim.com.tr mail adresinden bizlere ulaşabilirsiniz.