Pazartesi, Eylül 26, 2022

Körber, Akıllı Fabrika Kurmak İçin Anlaşma İmzaladı

Körber ve Immunotech Biopharm, Werum PAS-X MES’i Pekin’deki sıfırdan bir hücre ve gen sahasında uygulayacak. Bu adım, Immunotech’in akıllı üretime yönelik dijital yolculuğunu başlatmak için önemli bir kilometre taşıdır.

Hücre ve gen terapisinde Çin’in önde gelen firması olan Immunotech, sayısallaştırmayı ve akıllı üretimi şirketin temel stratejilerinden biri olarak görüyor. Immunotech, Körber’in Üretim Yürütme Sistemi (MES) Werum PAS-X’i Pekin’deki sıfırdan sahada tanıtarak, tüm üretim süreci boyunca ara bağlantı ve veri aktarımı sağlarken güvenlik ve verimliliği dikkate alan yeni bir akıllı fabrika kuracak. Bu şekilde şirket, stratejik dijitalleşme ve istihbarat sürecini hızlandırabilir ve piyasaya daha kaliteli ürün ve hizmetler sunabilir.

Körber

Immunotech Biopharm Ltd’nin İcra Kurulu Başkanı (CEO) Dr. Wang Yu, “Körber ile kapsamlı bir işbirliğine ulaşmaktan çok memnunuz” diyor. “Pazarın önde gelen teknolojisi Werum PAS-X MES, bize kavramlar ve sektördeki en iyi uygulamalar gibi yenilikçi avantajlar sunan benzersiz avantajlara sahiptir.

PAS-X, yazılım, içerik ve hizmetleri birleştirir ve hızlı dağıtım sağlar. Immunotech’in ürün ticarileşmesini hızlandırması ve hastaları iyileştirme nihai hedefimize ulaşmak için güçlü teknik destek sağlaması için sağlam bir temel oluşturan ortak işbirliğimizi sabırsızlıkla bekliyorum.”

Körber Business Area Pharma’nın Çin Merkezi Genel Müdürü Jerry Zheng şunları ekliyor: “Endüstri 4.0 zemininde, ‘Made in China 2025’ stratejik planı ve Çin’deki çeşitli endüstrilerde dijitalleşme ve istihbarat entegrasyonu, ilaç endüstrisi geleceğin trendi. PAS-X yazılım çözümümüz her zaman fabrika ve tedarik zincirine odaklanırken, düzenleyici kurumların ve sektörün özel gereksinimlerini de dikkate almıştır. MES, akıllı üretimi yönlendirmek için önemli bir giriş noktası ve atılımdır ve ilaç şirketlerinin dijital dönüşümü için önemli bir araçtır.”

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

11,034TakipçilerTakip Et
761TakipçilerTakip Et
1,500AboneAbone Ol