Pazartesi, Ağustos 15, 2022

Laber’e En İyi Proje ve Ürün Kategorisinde İki Ödül

18-20 Kasım tarihleri arasında 7. Uluslararası Tıbbi ve Aromatik Bitkiler Sempozyumu, İzmir Torbalı Ticaret Odası’nda gerçekleşti. Düzenlenen sempozyuma kamu ve özel sektörün önemli temsilcileri, bilim insanları katılım gösterdi.

Laber Organik Kozmetik Ar&Ge Bölümü ise gerçekleşen etkinlik kapsamında yaptıkları akademik proje sunumuyla birincilik ödülünü kazandı. Laber tarafından çıkarılan Iva Natura Leke Kremi ise en iyi ürün kategorisinde birincilik ödülünün sahibi oldu.

Laber Organik

“Ar&Ge ve İnovasyon Çalışmalarımıza Hız Kesmeden Devam Edeceğiz”

Laber Organik Genel Müdürü Levent Kahrıman ise düzenlenen etkinliğe dair görüşlerini paylaştı. Kahrıman; “Hem akademik proje sunumumuz hem de leke karşıtı krem ürünümüz ile katıldığımız etkinlikte en iyi proje ve ürün kategorilerinde iki ödüle layık görülmüş olmak bizi oldukça gururlandırıyor.

Başladığımız günden bu yana hassasiyetle ürettiğimiz organik ürünlerimiz ile bugün ödüllendiriliyor olmak doğru noktaya odaklandığımızı bize açıkça gösteriyor.” dedi.

İş geliştirme süreçlerine Ar&Ge ve inovasyon çalışmarını dahil etmelerinin onları başarıya taşıdığını vurgulayan Kahraman; “Bu doğrultuda, AR&GE ve inovasyon çalışmalarımıza hız kesmeden devam edeceğiz. İlerleyen süreçlerde de geliştirdiğimiz ürünleri ürün gamımıza ekleyeceğiz” ifadelerini kullandı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

BÖLÜM SPONSORU

11,034TakipçilerTakip Et
736TakipçilerTakip Et
1,500AboneAbone Ol