Çarşamba, Temmuz 6, 2022

Life Sciences Ingredients 2022 Kapılarını Açıyor

Life Sciences Ingredients 2022, 25- 27 Mayıs 2022 tarihlerinde, İstanbul Fuar Merkezi’nde sektörü bir araya getiriyor.

Gıda, Kozmetik, Ev bakım, İlaç sektörleri fuarı Life Sciences Ingredients 2022 İstanbul Fuar Merkezi 9. ve 10. Salonlarda sektörün önde gelen firmalarını ağırlayacak. Sektöre dair dünyada ve ülkemizdeki en son gelişmeler, yenilikler ile sektöre dair gündemdeki konulara ev sahipliği yapacak olan fuara bu yılda yoğun katılım bekleniyor.

Life Sciences Ingredients 2022 Kapılarını Açıyor

Artkim Fuarcılık tarafından düzenlenecek olan Life Sciences Ingredients, 25-27 Mayıs 2022 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi 9. ve 10. salonlarda sektörün önde gelen firmalarını buluşturmaya hazırlanıyor.

Sektöre ait en son ürün ve teknolojilerin sergileneceği yerli ve yabancı sektör profesyonellerinin buluşma noktası olan fuarla eş zamanlı olarak, iki farklı konferans programı, Koku ve Tat Atölyesi, Women in Life etkinlikleri gerçekleşecektir. Etkinliklerin yanı sıra, Innovation Corner, Manufacturer Area, Product Formulation Area gibi özel alanlarla da ziyaretçileri zengin bir içerik karşılıyor olacak.

LSI FUarı
Fiziki ve Sanal Fuar Deneyimi Bir Arada Olacak

Yurt içi ve yurt dışı odaklı, yüksek hacimli iş birliklerine olanak sağlayan ortamlar olan fuarlar; aynı fonksiyonların sanal ortama taşındığı, zaman ve mekan sınırlamalarından bağımsız daha global etkinliklere dönüşmüş durumda.

Firmalar için uzun süreli iletişim imkanı ve yüksek marka görünürlüğü sağlamayı, ziyaretçiler için ise sınırlı zaman ve mekan dezavantajını ortadan kaldırmayı hedefleyen Artkim Fuarcılık, pandemiyle değişen fuarcılık anlayışı doğrultusunda sunduğu hizmetleri şekillendirmeye devam ediyor.

Life Sciences Ingredients fiziki fuar ortamı, katılımcı ve ziyaretçilere gelenekselleşen imkanları en güncel ve üst düzey kalitede sunmayı hedeflerken, fiziki fuarın hemen ardından açılacak sanal fuar platformu ise 3 ay boyunca katılımcıların sanal dünyada ziyaretçileriyle buluşmasına imkan sağlayacak.

artkim fuarcılık

Artkim fuarcılık tarafından geliştirilen mobil uygulama sayesinde ise tüm katılımcılar; allArtkim’i mobil cihazlarına indirerek fuarların bilgilerine erişebilecek, fuar ziyaretlerini planlayabilecek, firma ve etkinlik detaylarını görüntüleyerek toplantı talebi gönderebilecek.

Sektörünün bu büyük buluşmasının bir parçası olmak ve yerli ve yabancı sektör lideri firmalar arasında yer alarak rekabette geriye düşmemek isteyen firmalar için, 25-27 Mayıs 2022 tarihleri arasında düzenlenecek olan Life Sciences Ingredients 2022’ye katılım süreci devam ediyor.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR