LP Building Solutions LP LEGACY® Premium Alt Zemin Yapıştırıcısını Sundu

07 Haziran 2021

Yüksek performanslı yapı ürünlerinin önde gelen üreticilerinden LP Building Solutions (LP), gıcırtılara engelleyen ve gelişmiş performans sağlamak için kuru, ıslak ve donmuş yüzeyler altında artırılmış bağ gücü ve etkinlik içeren LP Legacy® Premium Alt Zemin Yapıştırıcısının piyasaya sürüldüğünü duyurdu. Tabanca ile uygulanan, hızlı kürlenen PU katlanabilir köpük yapıştırıcı, OSB, işlenmiş kereste, duvar, döşeme ve kontrplağa mükemmel yapışma sağlamak üzere tasarlanmıştır.

 

LP ürün müdürü Kelly Harmon, “LP’de, müşterilerin yapılarını savunmalarına yardımcı olan verimli çözümler sağlamak için ürün portföyümüzü sürekli olarak yeniliyoruz” dedi. “Geleneksel yapıştırıcıdan daha fazla kapsama alanına sahip, gıcırdamaya karşı dayanıklı bir alt zemin yapıştırıcısına duyulan ihtiyacı fark ettikten sonra, iç ve dış mekan inşaatlarında kullanılabilen LP Legacy Premium Alt Zemin Yapıştırıcısını sunmaktan gurur duyuyoruz.”

LP Legacy Premium Alt Döşeme Yapıştırıcısı, LP Legacy® Premium Alt Döşeme çözümleri portföyündeki en yeni aksesuardır. Yapıştırıcı, alt zemin panelleri arasındaki küçük boşluklarda sıkı bir sızdırmazlık oluşturmak için genişler ve 29 ons’luk bir kutu yapışkan, tipik bir geleneksel alt zemin yapıştırıcısı tüpünün on iki katına kadar kaplama sağlar. Yüzde 100 solventsiz bina çözümü, LP Legacy Premium Alt Döşeme montajlarında kullanıldığında Gıcırdamayan Ömür Boyu* Sınırlı Garanti ile desteklenir, VOC uyumludur ve en zorlu inşaat yapıştırıcısı standardı olan ASTM D3498-19a’yı karşılar.

 

LP OSB/EWP Ulusal Satış ve Pazarlama Direktörü Craig Miles, “LP Structural Solutions, müteahhitlerin en büyük endişelerini gidererek müşterileri için daha iyisini inşa etmelerini sağlıyor” dedi. “Gıcırtılar, ev sahiplerinin maliyet yaratacak geri aramalarına neden olabilecek endişelerden sadece bir tanesidir. LP Legacy Premium Alt Zemin Yapıştırıcısı yalnızca gıcırdamaları önlemeye yardımcı olmakla kalmaz, aynı zamanda büyük kapsama alanı ve sürme verimliliği ile neredeyse her türlü hava koşulunda uygulanır” dedi.