Milliken’in Colordirection 2022, Emerging Confidence ile İyimserliğe İşaret Ediyor

26 Şubat 2021

2022 için küresel değişim için daha parlak bir tavır ve daha derin bir iyimserlikle yola çıktığımızda, gündemde özen ve saygı üst sıralarda yer alıyor. Dünya hassas bir kırılganlık döneminden kurtulurken, insanlar gündemdeki özen ve saygıyla pozitif seçimlerin günlük yaşamlarımızda bir fark yaratabileceğine dair Yükselen Güvene (Emerging Confidence) sahip oluyor. Milliken’in ColorDirection 2022 Emerging Confidence, markalara bu değerleri yansıtmanın bir yolunu ve toplumun yeni keşfedilen iyimserliğini sunarak, olumlu tüketici seçimini, ürün ambalajındaki parlak ve iyimser renklerin umut dolu görüntüleriyle kanalize ediyor.

(Fotoğraf © 2021 Milliken & Company, tüm hakları saklıdır, MKPR237)

 • Welcoming Sunshine (Hoş Geldin Güneşi), ürün yelpazenize parlak bir iyimserlik ve markanıza yeni bir his veren taze bir sarıdır. Portföyünüze sabahların pozitif sıcaklığını ve ışık enerjisini getirerek yeni tüketici keyfi potansiyelini ortaya koyar.
 • Soothing Heat (Yatıştırıcı Sıcaklık), dikkati herhangi bir ürüne yönlendiren güçlü, sıcak bir turuncudur. Bir odun ateşinin alevini veya parlak sonbahar yapraklarının nostaljik canlılığını çağrıştıran Soothing Heat, rahatlatır, hazırlar ve enerji verir.
 • Blossoming Joy (Çiçek Açan Neşe), bir yaz bahçesinden iç mekana getirilen taze kesilmiş çiçeklerin mutluluğunu çağrıştıran, heyecan verici yeni tutku ve büyüme olanakları hayal eden bir renktir. Acil ve aktiftir, gözlerimize gülümsememizi ve ileriye bakmamızı hatırlatır.
 • Radiating Richness (Yayılan Zenginlik), pozitif ürünler için renk yelpazenize rahatlık ve derinlik hissi katacaktır. Anlam arayan tüketiciler için lüksten ziyade öz bakım, kapsayıcılık ve iyimserlikten daha çok dengeli bir renktir.
 • Freshening Shoots (Tazeleyen Atışlar), yeni büyüme ve doğanın birleşimini simgeleyen parlak, canlı bir yeşildir. Ekolojik, sürdürülebilir ve düşünceli bir şekilde baştan başlamanın zamanının geldiğini söyleyen çok az renk hayatı bundan daha iyi gösterir.
 • Connecting Lives (Yaşamları Birleştirmek), öne ve merkeze huzur, güven ve huzur getiren bir renktir. Hepimizin göklerimizi ve sularımızı paylaştığımızı ve uyandırdıkları duyguların evrensel olduğunu hatırlatır. Tazeliğe ve pozitif eyleme işaret eden güçlü bir birliktelik, nefes ve netlik mavisidir.

 

Pozitif seçimler için artan ihtiyacı karşılamak üzere imajını ve portföyünü yenilemek isteyen markalar ile, Milliken’in dünya çapında lider renklendiricilerden oluşan ColorDirection 2022 Gelişen Güven serisi, şirketlere inanacakları şirket ararken tüketicileri etkilemek için ürünlerinize göz alıcı bir güven verecektir.

 

Milliken’in portföyü şunları içerir:

 • Dinamik renkleri mükemmel işlenebilirlik ile ev ve çamaşır bakımı dahil birçok uygulama için birleştiren Liquitint ™ özelleştirilmiş renklendiriciler. En iyi üreticilerin Milliken’in Liquitint polimerik renklendiricilerini tercih etmesinin birçok nedeni arasında çözünürlük, uyumluluk, çok yönlülük ve kararlılık bulunmaktadır. Bu suda çözünür ve lekelenmeyen renklendiriciler, katkı maddeleri ve daha yüksek parfüm seviyeleri dahil olmak üzere en zorlu aktif bileşenlerle uyumludur.
 • Liquitint Agro, gübre için gelişmiş renklendiriciler. Bu lekelenmeyen sıvı renklendiriciler yelpazesi, düşük envanter gereksinimleri ve kolay harmanlama ile geniş bir renk seçenekleri yelpazesi sağlar, böylece israfı azaltır ve işlemleriniz için tasarruf potansiyelini artırır;
 • NX® UltraClear ™ polipropilen (PP) için ClearTint ™ renk konsantreleri canlı, şeffaf bir renk katar ve gıda ambalajı için güvenlik gereklilikleriyle uyumludur.
 • Poliüretan (PU) için Reactint® polimerik renklendiriciler, malzemenin fiziksel özelliklerini etkilemeden ürünlere çekici renk katar.
 • Milliken’in KeyPlast® serisi, çok sayıda polimer ve reçine sistemi için parlak, yüksek performanslı bir renklendirici yelpazesi sunar. Bunlar arasında ABS, PET, şeffaf, gıda ile temas eden uygulamalarda ve ayrıca polistiren (PS), polikarbonat (PC) ve akrilik (PMMA) gibi diğer şeffaf amorf polimerler.
 • KeyPlast RESIST ™, poliamidler (PA), polibütilen tereftalatlar (PBT), poliptalamidler (PPA), polisülfonlar (PSU) ve diğer yüksek ısılı cam dolgulu alev geciktirici reçineler ve alaşımlar gibi mühendislik polimerlerini renklendirmek için özel olarak tasarlanmış parlak, yüksek performanslı renklendiricilerden oluşan bir spektrumdur. Bu renklendiriciler, gelişmiş hava direnci ve ışık haslığı sunar, yüksek saflıktadır ve tipik olarak yüksek performanslı polimerlerle ilişkili yüksek sıcaklıkta işleme ve uygulama koşullarında iyi performans gösterir.