Cumartesi, Haziran 22, 2024

NewCo Plastics, Magenta’yı satın aldı

NewCo Plastics, Magenta’yı satın alarak hizmet yelpazesini genişletmeyi hedefliyor.

White Wolf Capital Group tarafından kurulan ve özel plastik enjeksiyon kalıplı parçaların önde gelen tedarikçilerinden olan NewCo Plastics; Magenta LLC ve iştirakleri Permian Plastics LLC ve MM Plastics LLC’yi satın aldığını duyurdu. Magenta’nın satın alınmasıyla şirket bugüne kadarki üçüncü satın almasını gerçekleştirmiş oldu.

Magenta ve iştirakleri; sağlık, kişisel bakım, gıda/içecek, biyoteknoloji ve kimyasallar gibi birçok alandaki hedef pazar müşterileri için çeşitlendirilmiş özel enjeksiyon kalıplama çözümleri sunuyor. Magenta’nın satın alınması, NewCo’nun medikal, kişisel bakım, farmasötik ve endüstriyel pazarlardaki güçlü müşteri tabanı için öneme sahip üretim hizmetleri sağlama taahhüdünü pekiştiriyor.

NewCo Plastics, Magenta'yı satın aldı

 

White Wolf Capital Group Başkan Yardımcısı Jordan Earnheardt, “NewCo Plastics ve White Wolf, Magenta’nın coğrafi kapsamındaki ekiplerle ortaklık yapmaktan gurur duyuyor ve müşteri tabanımıza daha iyi hizmet vermek için hizmet yelpazesini genişletmeyi dört gözle bekliyor. Müşteri öncelikli bu iki kültürün bir araya gelmesinin tüm paydaşlar için harika sonuçlar doğuracağına inanıyoruz” açıklamasını yaptı.

Kaynak

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

BÖLÜM SPONSORU

Öne çıkan haberler