Cumartesi, Ekim 23, 2021

Nouryon Dayanıklı Kaplamalar için Yeni Ürününü Tanıttı

Nouryon, inşaat, otomotiv, havacılık, denizcilik ve enerji endüstrilerinde yüksek performanslı kaplamaların zorlu ortamlara dayanmasını sağlayan yenilikçi bir çözüm olan Thioplast EPS 35’i tanıttı.

Thioplast EPS 35, formülasyonlar için yüksek performanslı bir değiştiricidir. Çeşitli epoksi düzenleyicilerin özelliklerini tek bir üründe birleştirerek, müşterilerin formülasyonlarının karmaşıklığını azaltırken dayanıklı kaplamalar elde etmelerini sağlıyor.

Nouryon

Nouryon Polisülfid İşletme Müdürü Carlos Alva, “Thioplast EPS 35’in özellikleri, onu çeşitli zorlu uygulamalar ve zorlu yüzeyler için ideal kılıyor. Açık deniz rüzgâr türbinleri, boru hatları, uçak, petrol ve yakıt tankları üzerindeki kaplamaları ve dayanıklı epoksi reçine zemin kaplamalarını ve ayrıca otomotiv ve elektrik endüstrilerinde kullanılanlar gibi özel yapıştırıcıları kapsıyor” şeklinde konuştu.

rüzgar enerjisi

Nouryon Polimer Mühendisi ve Başkan Yardımcısı Sylvia Winkel Pettersson, “Nouryon’un müşterileri dünyanın en zorlu ortamlarında çalışıyor. Varlıklarını aşırı koşullarda koruyan, dayanıklılığı artıran, bakımı azaltan ve böylece önemli tasarruf ve güvenlik avantajları sağlayan bir çözümle onları desteklemekten gurur duyuyoruz” dedi.

Kaynak

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR