OSV Technology ve Can Plast Dağıtım Ortaklığı için İş Birliği Gerçekleştiriyor

28 Mayıs 2021

Ukrayna firması olan OSV Technology,  poliüretan ve elastomerler için pigment üreticisi olan Can Plast şirketi ile dağıtım anlaşması imzaladı. Elastomer poliüretanlar için Can Plast renklendiricileri, hem manuel hem de makine ile işleme için mükemmel olan yüksek kaliteli ürünlerdir.

Can Plast OSV Technology, Türkiye’deki resmi distribütörü oldu. OSV ekipmanları, 2010 yılından beri Türk sanayi kuruluşlarında başarıyla faaliyet göstermektedir. OSV Technology  Can Plast firması ile birlikte, Türkiye’deki poliüretan işletmelerine mükemmel hizmet sunmayı ve Türkiye’deki müşteri tabanını önemli ölçüde genişletmeyi planlıyor.

OSV Technology, 2006 yılından beri poliüretan köpük ve elastomer dökümü için ölçüm ve karıştırma ekipmanı üretiyor. 2018’den 2019’a kadar tedariklerin coğrafyası Avustralya’dan Peru’ya 30 ülkeye genişledi. 2022-2025 hedefimiz, müşterilerimize OSV dozajlama ekipmanının çalışmasını modern veri aktarım teknolojilerini kullanarak izleme ve analiz etme konusunda daha fazla fırsat sağlamak ve endüstriyel ekipmanın kurulumuna ve çalıştırılmasına uzaktan erişim.

 

Daha fazla bilgi için:

www.canplast.com.tr

www.osv.com.ua/en