Pazartesi, Ağustos 15, 2022

Pasin Tekstil Avrupalı Şirketlerin Kurumsal Kıyafetlerini Üretiyor

Türkiye’de katma değer yaratan en önemli sektörlerden biri olan tekstil sektörü Avrupa Birliği’nin tedarikçisi olmaya devam ediyor. Dünyaca ünlü markaların da aralarında bulunduğu birçok Avrupalı firmanın kurumsal kıyafetleri Pasin Tekstil tarafından tasarlanıp, üretiliyor.

1996 yılında faaliyete başlayan Pasin Tekstil, 20 yılı aşkın deneyimiyle günümüzde uluslararası boyutta üretim ve ihracat yapan firmalar arasında yer alıyor.

Başta Almanya olmak üzer Avrupa’nın birçok ülkesine tekstil ihracatı yapan Pasin Tekstil’in kurucularından Kıvanç Pasin, sektördeki yolculuklarına hazır giyim ile başladıklarını daha sonra buna ek olarak kurumsal giyim ile devam etiklerini söyledi.

Bugün yerli ve yabancı firmalara kurumsal giyim konusunda çözüm ortaklığı sunduklarını söyleyen Kıvanç Pasin, “Kurumsal iş kıyafetlerinden iş güvenliği ekipmanlarına kadar ürün çeşitliliğimiz ve orijinal tasarımlarımızla müşterilerimizin her ihtiyacınızı karşılamayı hedefledik.

Hizmet kalitemizi artırmak için çalışanlarımızın kalifikasyon seviyelerini yükseltecek düzenli eğitim faaliyetleri düzenledik. Bu sayede müşterilerimize daha yakın ve güvenilir olduk.” şeklinde konuştu.

Global birçok markanın kurumsal kıyafetlerini tasarladıklarını söyleyen Kıvanç Pasin sözlerine şöyle devam etti:  “Kurumsal iş kıyafetlerinde müşterimizin markası kadar çalışanların rahatlığını da ön planda tutuyoruz. Bu yüzden rahatlığı ve şıklığı bir araya getiriyoruz.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

BÖLÜM SPONSORU

11,034TakipçilerTakip Et
736TakipçilerTakip Et
1,500AboneAbone Ol