Perşembe, Mayıs 19, 2022

Perstorp, TMP Üretim Kapasitesini Artırıyor

Perstorp, TMP Üretim Kapasitesini Artırıyor

Trimetilolpropan (TMP) üretiminde dünyanın önde gelen firması olan Perstorp, Avrupa pazarından gelen artan talebi karşılama kapasitesini artırdı.

TMP, çok sayıda malzemenin özelliklerini geliştirmek için kullanılır. Yaygın uygulamalar arasında bobin kaplamalar için doymuş polyesterler, kaplamalar ve elastomerler için poliüretanlar, radyasyonla kürleme için akrilik asit esterler, sentetik yağlayıcılar için esterler ve pigmentlerin yüzey işlemleri yer alır.

Perstorp, TMP Üretim Kapasitesini Artırıyor

 

Perstorp Polyols Global Başkan Yardımcısı Filip Tauson şunları söyledi: “Kapasite artışı, Perstorp’un Polyol pazarındaki konumumuzu daha da güçlendirme arzusuyla tamamen uyumludur. TMP, Perstorp’un ana faaliyet alanlarından biri olan Polyol portföyümüzdeki önemli bir üründür. Bu ürün grubu, Perstorp’un uluslararası bir şirket olarak gelişmesinde etkili oldu ve pazardan gelen güçlü bir talebe hizmet edebilmek için konumumuzu daha da genişletmekten mutluluk duyuyoruz.”

Genişleme geliştirmesi İtalya, Vercelli’de gerçekleşiyor. Perstorp’un kendi TMP üretim tesisleri Çin, İsveç ve Amerika Birleşik Devletleri’nde bulunmaktadır.

Fotoğraf Kaynak: Perstorp

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

11,034TakipçilerTakip Et
708TakipçilerTakip Et
1,500AbonelerAbone

Öne çıkan haberler