Pazartesi, Ağustos 15, 2022

PPG, ABD’deki Havacılık ve Uzay Ürünleri Üretimini Artıracak

PPG, ABD’deki Havacılık ve Uzay Ürünleri Üretimini Artıracak

PPG ticari havacılık ve uzay satış sonrası ürünlerine yönelik artan talebi karşılamak için üretim çıktısını artıracağını duyurdu. Şirket, yeni ve mevcut müşterilerden gelen yüksek talebi karşılamak için Huntsville, Ala. ve Sylmar, California üretim tesislerinde istihdam seviyelerini %20’ye kadar artıracak.

PPG Aerospace küresel başkan yardımcısı Dan Korte, “Piyasadaki yıldan yıla iyileştirmelerden faydalandık” dedi. “Yolcular gökyüzüne dönmeye devam ettikçe, müşterilerimizin acil ve uzun vadeli ihtiyaçlarını karşılamaya odaklanıyoruz.”

PPG ayrıca havacılık ve uzay kaplamaları ve sızdırmazlık malzemelerinin teslimat sürelerini iyileştirmek için artan fabrika otomasyonuna da yatırım yapıyor. Örneğin, şirketin Shildon, İngiltere havacılık tesisi, havacılık sızdırmazlık maddelerini depolayan, karıştıran ve uygulamayı kolaylaştıran bu kullanıma hazır kartuş tabanlı sistemlerin üretimini artırmak için otomatik bir SEMKIT® dolum makinesini devreye alıyor.

Havacılık ve Uzay Ürünleri Üretimi

Korte, “ABD’deki büyük üretim tesislerimizde artan istihdamla, 16 havacılık uygulama destek merkezinden (ASC) oluşan küresel ağımızdaki arzımızı artırabiliriz” dedi. “Bu ASC’lerdeki süreçlerimizi daha da otomatikleştirerek, ürünleri doğrudan yerel müşterilerimize hızlı bir şekilde gönderebilir ve havacılık endüstrisinin bir kez daha gelişmesine yardımcı olmak için üzerimize düşeni yapabiliriz.”

PPG kısa süre önce Fransa’nın Toulouse kentinde bir ASC inşa etmek için 17 milyon dolar yatırım yapacağını duyurdu. Operasyonların 2023’ün dördüncü çeyreğinde başlaması bekleniyor.

Kaynak

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

BÖLÜM SPONSORU

11,034TakipçilerTakip Et
736TakipçilerTakip Et
1,500AboneAbone Ol