Cumartesi, Haziran 22, 2024

“Reaksiyon Akademi Perşembe Buluşmaları” Devam Ediyor

Reaksiyon Akademi 2018 yılında firma çalışanları önceliğinde hem teknik hem de kişisel gelişim altyapısı oluşturmak, aynı zamanda müşterilerimiz ve tedarikçilerimizin de içinde yer alabilecekleri, deneyimlerini ve uzman oldukları alanlarda bilgilerini paylaşabildikleri bir eğitim çatısıdır.

Reaksiyon Akademi çatısı altında birçok eğitim seminer ve webinar düzenlenmiş, boya ve yapı sektörü üreticilerini bir araya getiren sektör buluşmaları organize edilerek bilgi paylaşımı sağlanmıştır. #İyiliğeReaksiyonver sloganı ile şirket çalışanlarının katıldığı iyilik hareketleri çerçevesinde Anadolu’da kütüphaneler oluşturulmuştur. 

Pandemi döneminde online olarak devam eden eğitimler 2021 Mart ayından itibaren hibrit olarak düzenlenmeye başlanmıştır.

Reaksiyon Akademi Perşembe buluşmalarında bu hafta konuğumuz Kimya Mühendisi Engin Kaya. Dünya’da ve Türkiye’de kauçuk sektörünün gelişimi ve temel göstergelerinin yanı sıra, sektördeki yeni fırsatlar ve global hammadde krizinin Kauçuk sektöründeki etkilerinin tartışılacağı etkinlik 24 Haziran Nisan 2021 tarihinde gerçekleştirilecek.  Reaksiyon akademi Youtube Kanalı üzerinden de paylaşılacak olan etkinlikte sektörün sorunları ve çözüm önerilerine de yer verilecek.

reaksiyon kimya

 

ENGİN KAYA KİMDİR?

1965 Trabzon’da doğdu. 1989 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi Kimya Metalürji Fakültesi Kimya Mühendisliğinden mezun oldu. 1990 Yılından bu yana kauçuk ve plastik sektöründe, compounder, üretim, ar-ge ve ür-ge departmanlarında, otomotiv ve beyaz eşya sanayi başta olmak üzere ağır sanayi, elektrik kablo imalat, ayakkabı imalat sektörlerinde üst düzey yönetici olarak görev yapmıştır.

A sınıfı İSG Uzmanı olan Engin Kaya; Kauçuk sektöründe çalışan firmalara kauçuk Formülasyon ,  proses kurulum  ve  devreye alma,  ür-ge ,  Ar-Ge, kalite sistemleri ve de İSG konularında danışmanlık hizmetleri vermektedir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Öne çıkan haberler