Salı, Mayıs 21, 2024

Renkli Kozmetik Çözümleri

Renkli Kozmetik Yelpazenizi Genişletin! Cesur trendlerden yararlanmak mı istiyorsunuz?

Univar Solutions, renk yoğunluğunu artıran, daha fazla esneklik sağlayan, kullanımı eğlenceli ve uygulaması kolay yüz, dudak ve göz makyajı uygulamaları için multifonksiyonel, düşük D4/D5 içerikli ve Çin onaylı Dow portföyünü sizlere sunmaktadır.

Hissiyatı Zenginleştirin! DOWSIL™ EP-9610 Cosmetic Powder yumuşak silikon elastomer tozlarımız, optik etki ve sebum kontrolü özellikleri sayesinde birçok uygulama ve formülasyon için benzersiz, pürüzsüz, ipeksi ve dolgun bir his sağlar.

Anahtar Bilgi: DOWSIL ™ EP-9610 Cosmetic Powder, DOWSIL ™ 9506 Powder ürününe göre ekstra yumuşak ve daha kolay yayılma özelliğine sahiptir.

DOWSIL™ EL-8048 ID Silicone Organic Blend en son lanse edilen yenilikçi ürünlerden bir tanesidir. Birçok kişisel bakım bileşenleriyle uyumlu olarak çalışabilen bu ürün, renkli kozmetik uygulamalarına yeni faydalar sunar:

• Hızlı kurur,
• Yapışkanlık, kalıntı, topaklanma ve yağlılığı azaltır,
• Pürüzsüzlüğü ve kayganlığı artırır,
• Kadifemsi ve ipeksi his verir.

Bu içerik, zenginleştirilmiş hissiyatı ile yenilikçi formülasyon tasarımına olanak verir. EL-8048 ID içeren fondötenler, 9040 veya 9045 içerenler fondötenlere göre daha hızlı kuruma sağlar ve kumaş üzerine transferi minimize ederek daha az iz bırakır.

EL-8048 ID içeren fondötenler, 9040 veya 9045 içerenler fondötenlere göre daha hızlı kuruma sağlar ve kumaş üzerine transferi minimize ederek daha az iz bırakır.

Test Metodu

1. 25 mikron fondöten filmini kolajen blok üzerine uygulayın. 2. Bloğu 37°C ve %20 rH şartlarında fırına yerleştirin. 3. Her dakika ağırlığa tutturulmuş kumaşı, kaplanmış bloğa hafif dokundurun ve işaretleyin.

DOWSIL™ 3903 Liquid Satin Blend uzun süreli performansa ve kalıcılığa sahip, uygulaması kolay ürünler için global talebi karşılamanıza yardımcı olurken, saten hissiyatı ile tüketicileri lüks bir deneyime davet ediyor. Bu ürün ile yoğun kayganlığın yanı sıra hafif, ipeksi, saten pürüzsüzlüğü sağlayan cilt bakımı ve renkli kozmetik formülasyonları tasarlanabilir.

Kalıcılığı Artırın!

DOWSIL™ FA PEPS Silicone Acrylate üstün su ve sebum iticiliğine sahiptir. Mükemmel film bütünlüğü ve sürtünme direnci sayesinde formülasyona uzun süreli kalıcılık kazandırır. Yüksek film esnekliği, rahat kullanım sağlar. Su buharını geçirgen yapısı sayesinde cilt üzerinde tıkanıklığa neden olmaz. Fosil kaynaklara olan bağımlılığı azaltan, %100 yenilenebilir bir taşıyıcı bulunmaktadır. Ürün içeriğindeki %60’a varan bu doğal taşıyıcı sayesinde formülünüzdeki doğal içerik oranını artırabilirsiniz (ISO 16128’i takip edebilirsiniz).

EPITEX™ 99 sebum, sürtünme ve yıkamaya karşı mükemmel direnç gösteren, pigment dispersiyonunu iyileştiren hibrit bir film oluşturucudur. Hibrit olması sayesinde diğer film oluşturuculara göre daha uygun maliyet avantajı sunar. Bu hibrit su bazlı film oluşturucu, W/O ve O/W tipi emülsiyonlarda iyi performans göstererek formül ve üretim prosesi esnekliği sağlar.

*Örnek formül, doküman, numune talepleriniz ve renkli kozmetik çözümlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için lütfen Univar Solutions Türkiye satış temsilcinize başvurun.

 

 

Univar Esra AydoğduEsra Aydoğdu

Müşteri Yöneticisi \ Güzellik ve Kişisel Bakım
Univar Solutions

Önceki İçerik
Sonraki İçerik

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Öne çıkan haberler