Cumartesi, Haziran 22, 2024

RPM İnovasyon Mükemmeliyet Merkezini Açtı

RPM International Inc. (NYSE: RPM), Greensboro, Kuzey Carolina’daki yeni İnovasyon Mükemmeliyet Merkezi’nin kapılarını resmi olarak açtı.

Bu 60.000 metrekarelik, son teknoloji ürünü tesisin, RPM şirketleri için ilk ortak araştırma ve geliştirme merkezi olduğu belirtilmektedir. Müşterileri için inovasyonu hızlandırmak amacıyla RPM şirketleri arasında ortaklığı teşvik etmek ve kolektif uzmanlıktan yararlanmak için oluşturulmuştur. Tesis, MAP 2025 girişimleri aracılığıyla geliştirilen, yükselmekte olan iş birliğinin bir devamını temsil etmektedir.

İnovasyon Mükemmeliyet Merkezi, sektörün önde gelen kimyagerleri ve teknik uzmanlarının önemli bir kısmına ev sahipliği yapmaktadır ve stratejik olarak en iyi yetenekleri yetiştiren kurumlara yakın bir konumdadır.

RPM İnovasyon Mükemmeliyet Merkezini Açtı

Diğer kaynakların yanı sıra sıvı ve toz uygulama laboratuvarları, reçine ve analitik laboratuvarları, numune (sample) üretim alanı ve formülasyon laboratuvarı da bulunmaktadır. Merkez, aynı zamanda yerinde müşteri eğitimi ve uygulama denemeleri alanlarında hizmet verecektir.

RPM Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO’su Frank C. Sullivan, “RPM şirketleri uzun zamandır hizmet verdikleri pazarlarda inovasyon liderleri olarak biliniyor. İnovasyon Mükemmeliyet Merkezi, bu şirketlerin kendi başlarına yapabileceklerinden daha hızlı ve verimli çözümler sunmak için kolektif güçlerinden yararlanmalarına olanak tanıyarak bu mirası geliştiriyor” açıklamasını yaptı.

Kaynak

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

BÖLÜM SPONSORU

Öne çıkan haberler