Sanal Günler EMEA Düzenlemek için LANXESS

12 Mart 2021

LANXESS, Sanal Günler EMEA’ya ev sahipliği yapıyor: 19-23 Nisan 2021 tarihleri ​​arasında, özel kimyasallar şirketinin mevcut ve potansiyel müşterileri, çevrimiçi etkinlikte yeni ürün geliştirmeleri, teknolojiler ve genel endüstri eğilimleri hakkında bilgi edinebilir.

Dokuz iş biriminden LANXESS uzmanları, “İnşaat ve Kaplamalar”, “Yeni Mobilite”, “Plastikler ve Sürdürülebilir Alev Geciktiriciler ve Sürdürülebilirlik” ve “Tüketiciyi Koruma Ürünleri ve Özel İşlemler” konularında toplam 27 çevrimiçi oturum yönetecek. Sürdürülebilirlik için “Döngüsel Ekonomi” ve yeni AB kimyasallar stratejisi gibi kapsayıcı endüstri konuları da tartışılacaktır. Ayrıca tüm katılımcılar, şirketin ürün dünyalarını sanal bir kampüste interaktif olarak deneyimleyebilirler. 3 boyutlu bir dünyada, tüm katılımcı iş birimleri kendilerini ziyaretçilere sunar ve ürünler ve çözümler hakkında detaylı bilgi verir. Erişilebilir videolar ve broşürler, kapsamlı teklifleri tamamlar.

 

LANXESS EMEA Bölge Başkanı Ralf Krueger, “Asya’daki LANXESS Sanal Günleri’nin 2020’deki başarılı prömiyerinin ardından, artık bu yenilikçi formatı Avrupa, Orta Doğu ve Afrika bölgesindeki müşterilerimize de sunabildiğimiz için çok mutluyuz” diyor.