Scott Bader ve Lubribond, Crestabond®’un Benelüks Birliği’nde dağıtımı için ortaklığı duyurdu

28 Mayıs 2021

Scott Bader Co Ltd, Benelüks Birliği’ndeki endüstriyel uygulamalar için Crestabond® yapısal yapıştırıcıların dağıtımı için Lubribond Benelux ile ortaklığını duyurdu.

Lubribond Benelux, kapsamlı deneyime sahip genç bir şirket. 30 yılı aşkın bir süre önce yapıştırıcı ithal etmeye başladılar. 2012 yılında bağımsız bir şirket haline geldiler ve o zamandan beri Benelüks’te endüstriyel uygulamalar için yapısal yapıştırıcılar ve yapıştırıcıların ana distribütörü olarak kendilerini yapılandırıdılar.

Yıllar geçtikçe, yapıştırıcı ve kimyasal bağlama maddeleri yelpazesi, endüstriyel yapıştırıcıları ve silikonları içerecek şekilde büyüyerek, Lubribond Benelux’ün müşterilerine eksiksiz bir yapısal yapıştırma çözümü sağlamasına olanak tanıdı.

2021’de 100. yılını kutlayan Scott Bader ise, müşterileri için yüksek performanslı yapıştırıcılar tasarlama ve üretme konusunda 40 yılı aşkın deneyime sahiptir. İlk olarak 2010 yılında piyasaya sürülen Crestabond Primeless MMA yapısal yapıştırıcılar, kompozitler, termoplastikler ve metaller dahil olmak üzere bir dizi substratı yapıştırmak için uygun olan, 1: 1 ve 10: 1 yapısal yapıştırıcılar serisidir. Crestabond serisi, farklı uygulamalara uyacak şekilde değişen çalışma sürelerinden faydalanır.

 

Scott Bader’de Grup Yapıştırıcı Ürün Müdürü Ingrid Skalleberg şunları söyledi: “Crestabond’un endüstriyel uygulamalar için Benelüks Birliği içinde dağıtımı için Lubribond ile ortaklığımızı duyurmaktan çok memnunuz. Yapısal yapıştırıcı endüstrisindeki küresel ayak izimizi geliştirmeye devam ediyoruz ve değerli müşterilerimize hizmet etmek için Lubribond ile ortak çalışmayı dört gözle bekliyoruz. ”

 

Lubribond Benelux Genel Müdürü Bob Aa ise: “Crestabond ürünleri, yapısal yapıştırıcı ürün yelpazemize iyi bir katkı sağlıyor ve bize yeni fırsatlar ve olanaklar sunuyor. Crestabond’un yapıştırıcı teknolojisi ve yüksek performanslı MMA yapıştırıcıları konusundaki deneyimimiz ve bilgimizle, başarılı bir ortaklığı dört gözle bekliyoruz” diyerek düşüncelerini ifade etti.