Sepaş Enerji, Yeni Kurumsal Gelişim Projesini Hayata Geçiriyor

28 Nisan 2021

Sepaş Enerji’nin “Sepaş x Genç Girişim” isimli yeni kurumsal gelişim projesi gerçekleşiyor. Proje kapsamında her yıl kurum içindeki yenilikçi ve yaratıcı fikirler değerlendirmeye alınıp ödül verilecek.

Türkiye genelinde 4 milyon kişiye elektrik hizmeti sunan Sepaş Enerji, yeni bir kurumsal gelişim projesi hayata geçireceğini açıkladı. “Sepaş x Genç Girişim” adı verilen proje ile her sene kurum içinden en iyi fikirler toplanıp değerlendirmeye alınacak. Projenin, marka ve çalışanlara katma değer sağlayarak sektörde fark yaratması hedefleniyor.

 

Enerji Sektörüne Yeni Fikirler Kazandırılacak

Önceki gün şirketin CEO’su Çağrı Poyraz’ın katılımıyla düzenlenen webinarla başlayan Sepaş x Genç Girişim’in ilk etabında proje başvuruları yapılacağını açıkladı.

Poyraz, “2 hafta boyunca toplanacak fikirler, önümüzdeki ay Sepaş Enerji yöneticileri tarafından incelenecek. Değerlendirmelerin ardından uygun bulunan projeler 6 haftalık mentorluk imkânı ve ödül kazanacak. Yaklaşık 4 aylık uzun maratonun sonuna gelindiğinde şirketimiz ve enerji sektörünün iş modellerine her yıl yeni projeler kazandırılmış olacak” şeklin de konuştu.

 

Kaynak: DHA